Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców w Klubie Karino - wrzesień

Klub Rodziców w Klubie Karino - wrzesień

Klub Karino

wrzesień 2019, ul. Truskawkowa 4

Program wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie Karino na wrzesień.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

2, 9, 16.09. GODZ. 20.30-21.30, LADY STYLING
Klub Karino zaprasza na zajęcia z cyklu Aktywna Rodzina realizowanego w ramach Klubu Rodziców, organizowane z myślą o mamach. Warto aktywnie wykorzystać czas wieczornego odpoczynku, powalczyć ze zmęczeniem i postawić na niezbędny w codziennym życiu ruch. Taniec wpłynie pozytywnie na poczucie pewności siebie uczestniczek, poprawi ich samopoczucie, pozwoli z podniesionym czołem mierzyć się z wyzwaniami codzienności.

5, 12.09. GODZ. 20.30-21.30, ZUMBA DLA RODZIN
Klub Karino zaprasza na zajęcia z cyklu Aktywna Rodzina realizowanego w ramach Klubu Rodziców. Zumba to trening aerobowy w rytm latynoskiej muzyki. To połączenie tańca z ćwiczeniami fizycznymi, przez co aktywność staje się dobrą zabawą. Ćwiczenie zumby pozytywnie wpływa na kondycję i zdrowie człowieka: dotlenia organizm, zapobiega schorzeniom układu krążenia i obniża poziom stresu.

17, 19.09. GODZ. 16.00, TANECZNO-RYTMICZNE ZAJĘCIA DLA RODZICÓW Z DZIEĆMI
Zajęcia mają na celu doświadczenie ruchu poprzez zabawę. Pozwalają na zbudowanie komunikacji pozawerbalnej pomiędzy rodzicami i dziećmi. W czasie zajęć dziecko będzie mogło poprawić procesy motoryczne, poznawcze i emocjonalne oraz wyrażać swoje emocje. Rodzicom zajęcia pozwolą zdobyć nowe umiejętności, zobaczyć własne dziecko na tle grupy rówieśniczej i jego zachowania w stosunku do dzieci.

23, 30.09. GODZ. 19.00-20.00, ZAJĘCIA Z PSYCHOLOGIEM
Zajęcia z psychologiem dla rodziców, mające na celu, omówienie zachowań dzieci w przedszkolu i żłobku, kształtowania odpowiedniej komunikacji z dzieckiem i omówienie różnych problemów wychowawczych.

24.09. GODZ. 11.00, WARSZTATY EDUKACYJNE DOKTOR WOW
Interesujące zajęcia dla rodziców wraz z dziećmi, na których poruszane będą zagadnienia napięcia powierzchniowego - zagadkowej siły, która sprawia, że kropla wody ma kulisty kształt. Sprawdzimy ile wody zmieści się w pełnej szklance, a ile kropel na 1 groszówce oraz czy na powierzchni wody można się utrzymać. Będziemy tworzyli kolorowe obrazy w mleku. Poznamy domowe (a przede wszystkim naturalne!) środki czyszczące – ocet, sok z cytryny, soda oczyszczona. Zapoznamy się z zagadnieniami dotyczącymi mechanizmów usuwania brudu oraz czym tak naprawdę jest mydło.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE