Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców w Klubie Zakole - wrzesień

Klub Rodziców w Klubie Zakole - wrzesień

Klub Zakole

wrzesień 2019, ul. Zakole 31

Program wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie Zakole na wrzesień.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

3, 10.09. GODZ. 16.00-17.30, WARSZTATY Z MASAŻU SHANTALA
Klub Zakole zaprasza na spotkanie ze specjalistą w ramach Klubu Rodziców. Instruktorka Masażu Shantala nauczy rodziców jak masować niemowlę oraz jak je prawidłowo chwytać. Opowie o dolegliwościach niemowlaków takich jak kolki czy alergie oraz nauczy rozpoznawać język ciała niemowlęcia.

5.09. GODZ. 16.00-17.30, ZABAWY INTEGRACYJNE W KOLE
Klub Zakole zaprasza na zajęcia Klubu Rodziców. W programie zabawy muzyczno-ruchowe (ze śpiewem) dla dzieci i rodziców.

12.09. GODZ. 16.00-17.30, ZABAWY W OGRODZIE
Gry i zabawy pod gołym niebem, animacje zabawowo-ruchowe prowadzone przez instruktorów Klubu Zakole.

17.09. GODZ. 16.00-17.30, BYSTRY BOBAS
Zajęcia sensoryczno-rozwojowe, które stymulują i wspierają rozwój psychofizyczny niemowląt i dzieci do 3 lat.

19, 26.09. GODZ. 16.00-17.30, SALA DOBREJ ZABAWY
Swobodne zabawy dzieci pod opieką rodziców (spotkanie w luźnej atmosferze, możliwość rozmowy i integracji z innymi dziećmi i rodzicami).

24.09. GODZ. 16.00-17.30, WARSZTATY Z DIETETYKIEMDietetyk poruszy takie tematy jak, jakie produkty powinna spożywać przyszła mama, a których powinna unikać i dlaczego, jak sobie radzić z dolegliwościami towarzyszącymi ciąży takimi jak zgaga, nudności, wymioty, zaparcia, obrzęki, jaki jest optymalny przyrost masy ciała podczas ciąży, jakie produkty spożywać a jakich unikać podczas karmienia, produkty sprzyjające laktacji, co robić gdy brakuje pokarmu u matki, jak uzupełniać niedobory wapnia, jak radzić sobie z alergią.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE