Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców w Klubie Jędruś - wrzesień

Klub Rodziców w Klubie Jędruś - wrzesień

Klub Jędruś

wrzesień 2019, os. Centrum A 6a

Program wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie Jędruś na wrzesień.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

5, 12, 19, 26.09. GODZ. 17.30-18.30, GIMNASTYKA DLA MAŁYCH I DUŻYCH
Gimnastyka metodą Sherborne. Podczas zajęć dzieci będą rozwijać świadomość własnego ciała i usprawniania ruchowego; świadomość przestrzeni i działania w niej; dzielenia przestrzeni z innymi ludźmi i nawiązywania z nimi bliskiego kontaktu. Prowadzenie: Joanna Augustyniak.

20.09. GODZ. 12.00-14.00, WARSZTATY DLA RODZICÓW – MASAŻ SHANTALA
Technika, która pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, dlatego poleca się ją każdemu rodzicowi. Doskonale relaksuje i uspokaja dziecko, a także sprawia, że maluchy uodparniają się na stres. Masaż sprawia, że między niemowlęciem a rodzicem nawiązuje się szczególny rodzaj więzi. Prowadzenie: Magdalena Rusiecka-Serwatka, fizjoterapeutka.

21.09. GODZ. 11.30-13.00, PROJEKT WSPÓLNA SOBOTA – PIKNIK OSIEDLOWY
Piknik osiedlowy łączący w sobie czas relaksu i refleksji. Teren osiedla Centrum A stanie się polem gry terenowej, która pozwoli na integrację mieszkańców i mieszkanek. Stanie się także areną wymiany myśli na temat jubileuszu istnienia klubu Jędruś. Oprócz gry terenowej (tworzonej przy pomocy dzieci i młodzieży z osiedla) na pikniku będzie strefa wymiany domowych wypieków i przekąsek, a także strefa relaksu.

26.09. GODZ. 19.00-21.00, SIŁA KOBIECOŚCI - MIĘŚNIE DNA MIEDNICY A UDANE ŻYCIE SEKSUALNE
Warsztat wzmacniający dla kobiet SIŁA KOBIECOŚCI: „Mięśnie dna miednicy a udane życie seksualne". Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kobiet, zarówno matek, jak i tych planujących ciąże zapraszamy na cykl warsztatów podzielonych na dwie części: pierwszą, która będzie mieć charakter teoretyczno-diagnostyczny, a także druga praktyczną: naukę technik radzenia sobie z problemem. Tym razem rozpracujemy tematykę wpływu ćwiczeń dna miednicy na komfort zbliżeń intymnych. Prowadzenie: Magdalena Rusiecka-Serwatka, fizjoterapeutka.

28.09. GODZ. 11.30-13.00, PROJEKT WSPÓLNA SOBOTA - RODZINNA MIKRO-WYPRAWA PRZYRODNICZA
Rodzice i dzieci będą mogli wspólnie odkrywać przyrodę w sąsiedztwie Jędrusia. Okazuje się, że nawet wyprawa po Nowej Hucie może być równie ciekawa jak wyprawa do prawdziwej dżungli, jeśli tylko wiemy jak patrzeć. Na wyprawie czaka nas dużo swobodnej zabawy, przeprawy przez błota i kałuże i trochę wiedzy i przyrodniczych ciekawostek. Prowadzenie: Prowadzenie: Kasper Jakubowski, Fundacja „Dzieci w Naturę”

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE