Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców w Klubie Dukat - wrzesień

Klub Rodziców w Klubie Dukat - wrzesień

Klub Dukat

wrzesień 2019, ul. Styczna 1

Program wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie Dukat na wrzesień.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

11.09. GODZ. 17.00-18.00, AKADEMIA MĄDREGO RODZICA – ZDROWY START
Warsztaty dla rodziców dotyczące prawidłowego rozwoju psychomotorycznego w pierwszym roku życia dziecka. Mają na celu przybliżenie sposobów na wzmocnienie naturalnych predyspozycji rozwojowych dzieci.

18.09. GODZ. 17.00-18.00, BABY CAFE – MUZYCZNE SZALEŃSTWA
Podczas zajęć wspólnie z instruktorem zagramy na Bum Bum Rurkach! To fantastyczna zabawa zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Uczestnicy poznają nieskończone możliwości związane z grą na tych wyjątkowych instrumentach.

25.09., GODZ. 17.00-18.00, AKADEMIA MĄDREGO RODZICA – AKTYWNOŚĆ POPORODOWA
Bez względu na to, czy poród odbył się naturalnie, czy przez cesarskie cięcie, każda kobieta chce jak najszybciej wrócić do formy. Na zajęciach fizjoterapeutka, pokaże, jakie ćwiczenie, na jakim etapie można wykonywać, a jakich należy się wystrzegać. Zostanie również poruszona kwestia ćwiczeń dnia miednicy.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE