Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Finał projektu o tajemnicach Łuczanowic już wkrótce!

Finał projektu o tajemnicach Łuczanowic już wkrótce!

Klub Aneks

19 października 2019 r., ul. A. Mycielskiego 11

Wszystkich miłośników historii lokalnej, mieszkańców Łucznowic i okolic, znawców i odkrywców dziejów Nowej Huty, zapraszamy do udziału w finale projektu „Mycielscy - hrabiowie, przedsiębiorcy czy naukowcy? Tajemnica rozkwitu Łuczanowic”.  Impreza finałowa projektu, który uzyskał dotację Instytutu Pileckiego w ramach programu „Pionierzy Polskiej Niepodległości”, odbędzie się na terenie Dworu Mycielskich, w którym działa Klub Aneks Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta oraz otaczającym go parku w dniu 19 października 2019 roku, w godzinach 14-17.

W ramach wydarzenia przewidziano otwarcie wystawy plenerowej dokumentującej dzieje Łuczanowic, grę terenową, rekonstrukcję historyczną oraz konkursy z zagadkami związanymi z rozkwitem dawnych hrabiowskich dóbr, rodem Mycielskich czy historią Galicji oraz Krakowa. Impreza finałowa jest współrealizowana przez młodzież ze Szkoły Podstawowej w Wadowie, która brała udział w spotkaniach warsztatowych.

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta zaprasza do wspólnej sentymentalnej wędrówki w czasie i do odkrywania dworskich tajemnic!

Sfinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022.

Wstęp wolny.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE