Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Słodki urok jesieni – Konkurs kulinarny

Słodki urok jesieni – Konkurs kulinarny

Klub Mirage

10 października 2019 r. - godz. 16.00, os. Bohaterów Września 26

Konkurs kulinarny O Srebrna Patelnię organizowany jest od wielu lat w celu zaprezentowania oryginalnych potraw lub ciast charakterystycznych dla danej pory roku. Hasłem przewodnim kolejnej edycji jest Słodki urok jesieni.

O tej porze roku w kuchni często sięga się po dynie, jabłka, gruszki czy śliwki – użycie właśnie jednego z tych składników może okazać się kluczem do sukcesu kulinarnego. Osoby chętne, by podzielić się swoim najlepszym przepisem na ciasto w jesiennym klimacie i wziąć udział w konkursie proszone są o zgłaszanie uczestnictwa w Klubie Mirage do 3 października. Szczegóły konkursu w Regulaminie dostępnym w Klubie oraz na stronie internetowej Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.

Wstęp wolny.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE