Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Nowohucka Noc Poezji Migowej (edycja II) – Julian Tuwim

Nowohucka Noc Poezji Migowej (edycja II) – Julian Tuwim

Klub Jędruś

12 października 2019 r. - godz. 17.30, os. Centrum A 6a

Klub Jędruś zaprasza na kolejną edycję wydarzenia, odbywającego się w ramach Krakowskiej Nocy Poezji. Na wspólnej uczcie słowa spotkają się osoby głuche i słyszące, by wziąć udział w warsztacie podstaw poezji migowej oraz w prezentacji interpretacji wierszy Juliana Tuwima w języku werbalnym i formie migowej.

Spotkanie będzie tłumaczone na bieżąco na język polski oraz polski język migowy. Celem projektu jest popularyzacja kultury Głuchych, promowanie poezji migowej wśród osób słyszących oraz integracja dwóch społeczności twórczych – poetów Głuchych i słyszących.

Wstęp wolny!

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE