Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Na Wieki – Program poświęcony Św. Janowi Pawłowi Ii

Na Wieki – Program poświęcony Św. Janowi Pawłowi Ii

Klub Dukat

18 października 2019 r., godz. 18.00, ul. Styczna 1

Co roku w październiku obchodzony jest Dzień Papieski. Z tej okazji Klubowa Grupa Poetica zaprasza na program poetycki, dla upamiętnienia 14. rocznicy śmierci Jana Pawła II.

Atmosfera ostatnich chwil życia papieża, emocje i słowa, jakie na zawsze zapamiętali zebrani przy nim wieloletni współpracownicy, staną się punktem wyjścia do poetyckich rozważań na temat znaczenia śmierci, stosunku do jej dyskretnej, lecz stałej obecności przez całe życie i sposobu przeżywania odchodzenia znajomych, najbliższych, a na koniec – nas samych.

Wstęp wolny!

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE