Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców w Klubie Dukat - październik

Klub Rodziców w Klubie Dukat - październik

Klub Dukat

październik 2019, ul. Styczna 1

Program wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie Dukat na październik.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

2.10. GODZ. 17.00-18.00, ZAPACHOWE MYDEŁKA
Dzieci wspólnie z rodzicami przygotują samodzielnie zapachowe mydełka. To fantastyczny pretekst do ćwiczeń manualnych. Każdy będzie mógł wybrać sobie dowolny kształt, zapach, kolor oraz dekorację swojego dzieła. Zajęcia w ramach Klubu Rodziców.

9.10. GODZ. 17.00, INTEGRACJA SENSORYCZNA
Dzięki integracji sensorycznej możemy prawidłowo odbierać oraz interpretować bodźce zmysłowe. W ten sposób wiemy jak reagować adekwatnie do zaistniałej sytuacji. Jednak są przypadki, w których proces rozwoju integracji sensorycznej nie przebiega w prawidłowy sposób. Wtedy pojawiają się różne problemy w funkcjonowaniu raz zachowaniu dziecka. Podczas zajęć pedagog przeprowadzi rodziców przez ten trudny temat oraz opowie jak poprzez odpowiedni dobór zabawek wspierać rozwój dziecka.

16.10. GODZ. 17.00, ĆWICZYMY PALUSZKI
Serduszka, zwierzątka, kwiaty - uczestnicy zajęć dowiedzą się jak stworzyć z papieru różne wspaniałości bez użycia kleju, brokatu, wstążek, czy ozdób. Origami to japońska sztuka składania papieru, która pozwoli dzieciom i rodzicom popracować nie tylko nad zdolnościami manualnymi, ale również nad rozwojem wyobraźni oraz cierpliwością.

23.10. GODZ. 17.00-18.00, ZWIERZAKOWY ZAWRÓT GŁOWY
Dzieci nie rozwijają się lepiej nigdzie niż podczas kontaktu z naturą. Tym razem Klub zamieni się w mini zoo! Odwiedzi nas alpaka, gęś, koza i króliki. Ich opiekunowie opowiedzą nam o życiu zwierząt, ich pożywieniu i oczywiście znaczną część spotkania poświęcą na bezpieczną zabawę ze swoimi podopiecznymi.

30.10. GODZ. 17.00-18.00, EMOCJE NAJMŁODSZYCH
Temat spotkania będzie dotyczyć rozwoju małego dziecka ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb dzieci, rozpoznawania ich i odpowiedniego reagowania na nie. W trakcie spotkania zwrócimy także uwagę na aspekty rozwoju emocjonalnego, budzące się od pierwszych dni emocje, pojawiające się uczucia trudne oraz wspieranie dziecka w takich sytuacjach.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE