Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców w Klubie Jędruś - październik

Klub Rodziców w Klubie Jędruś - październik

Klub Jędruś

październik 2019, os. Centrum A 6a

Program wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie Jędruś na październik.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

3, 10, 17, 24, 31.10 GODZ. 17.30-18.30, GIMNASTYKA DLA MAŁYCH I DUŻYCH
Gimnastyka metodą Sherborne w ramach Klubu Rodziców. Podczas zajęć dzieci będą rozwijać świadomość własnego ciała i usprawniania ruchowego; świadomość przestrzeni i działania w niej; dzielenia przestrzeni z innymi ludźmi i nawiązywania z nimi bliskiego kontaktu. Prowadzenie: Joanna Augustyniak.

10.10 GODZ. 19.00-21.00, SIŁA KOBIECOŚCI
Kolejne spotkanie cyklu warsztatów adresowanych do kobiet i organizowanych w ramach Klubu Rodziców. Podczas spotkania, składającego się zarówno z części teoretyczno-diagnostycznej, jak i ćwiczeń praktycznych pod okiem instruktora, uczestniczki zmierzą się z problemem bolesnych miesiączek i endometriozy. Ilość miejsc ograniczona, zapisy: jedrus@krakownh.pl. Prowadzenie Magdalena Rusiecka-Serwatka - fizjoterapeutka.

19.10 GODZ. 11.30-13.00, PROJEKT WSPÓLNA SOBOTA: JOGA DLA RODZICÓW I DZIECI
Projekt Wspólna Sobota to cykl sobotnich spotkań dla rodzin w Klubie Jędruś, poświęconych różnym rodzajom aktywności plastycznej, technicznej, artystycznej i ruchowej. Podczas kolejnego spotkania uczestnicy zajmą się ćwiczeniami jogi. Zapisy: jedrus@krakownh.pl.

30.10 GODZ. 16.30-18.30, RODZICIELSKIE KOŁO RATUNKOWE - MAŁE DZIECI, DUŻE EMOCJE
Jeśli czujesz, że Twoje ręce opadają, a nerwy są strzępach – nie krzycz, nie groź, nie karz, tylko chwyć za Rodzicielskie Koło Ratunkowe. Uczestnicy spotkania w ramach Klubu Rodziców, które poprowadzi Katarzyna Stawiarska, dowiedzą się jak wyznaczać granice z poszanowaniem godności dziecka, jak radzić sobie z emocjami dziecka i własnymi, co zrobić by czerpać autentyczną radość z bycia rodzicem. W trakcie warsztatów podjęta zostanie tematyka nazywania emocji dzieci, akceptowania uczuć uważanych potocznie za „złe” lub „trudne”, rozmowa o znaczeniu uczuć i pragnień rodzica w sytuacji wychowawczej.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE