Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców w Klubie Karino - październik

Klub Rodziców w Klubie Karino - październik

Klub Karino

październik 2019, ul. Truskawkowa 4

Program wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie Karino na październik.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

3, 10, 17.10. GODZ. 20.30-21.30, ZUMBA DLA RODZIN
Klub Karino zaprasza na zajęcia z cyklu Aktywna Rodzina realizowanego w ramach Klubu Rodziców. Zumba to trening aerobowy w rytm latynoskiej muzyki. To połączenie tańca z ćwiczeniami fizycznymi, przez co aktywność staje się dobrą zabawą. Ćwiczenie zumby pozytywnie wpływa na kondycję i zdrowie człowieka: dotlenia organizm, zapobiega schorzeniom układu krążenia i obniża poziom stresu.

7, 14.10. GODZ. 20.30-21.30, LADY STYLING
Klub Karino zaprasza na zajęcia z cyklu Aktywna Rodzina realizowanego w ramach Klubu Rodziców, organizowane z myślą o mamach. Warto aktywnie wykorzystać czas wieczornego odpoczynku, powalczyć ze zmęczeniem i postawić na niezbędny w codziennym życiu ruch. Taniec wpłynie pozytywnie na poczucie pewności siebie uczestniczek, poprawi ich samopoczucie, pozwoli z podniesionym czołem mierzyć się z wyzwaniami codzienności.

8, 15, 22, 29.10. GODZ. 16.00, TANECZNO-RYTMICZNE ZAJĘCIA DLA RODZICÓW Z DZIEĆMI
Zajęcia w ramach Klubu Rodziców, które mają na celu doświadczenie ruchu poprzez zabawę oraz kontakt rodzica z dzieckiem. Ćwiczenia pozwalają na zbudowanie komunikacji pozawerbalnej pomiędzy rodzicami i dziećmi. W czasie zajęć dziecko będzie mogło poprawić procesy motoryczne, poznawcze i emocjonalne i wyrażać swoje emocje.

14, 28.10. GODZ. 18.00-19.00, ZAJĘCIA Z PSYCHOLOGIEM
Zajęcia z psychologiem w ramach Klubu Rodziców, mające na celu omówienie zachowań dzieci w przedszkolu i żłobku, ułatwienie kształtowania odpowiedniej komunikacji z podopiecznymi i przedyskutowanie różnych problemów wychowawczych.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE