Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców w Klubie 303 - październik

Klub Rodziców w Klubie 303 - październik

Klub 303

październik 2019, os Dywizjonu 303 nr 1

Program wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie 303 na październik.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

1, 8, 15, 22, 29.10. GODZ. 16.00-17.30, KLUB RODZICÓW: ZAJĘCIA MUZYCZNO-RUCHOWE
Zajęcia muzyczno-ruchowe dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat w ramach Klubu Rodziców, przeplatane pracami plastycznymi z elementami sensoplastyki. To zabawy, które uwrażliwiają dzieci na rytm i muzykę, łącząc się płynnie z zajęciami twórczymi, kładącymi nacisk na wykorzystanie przeróżnych materiałów dostępnych w naszej codzienności - nierzadko wtórnych - w niekonwencjonalny sposób. Łączą tworzenie z doświadczaniem otaczającego świata.

2, 9, 16, 23, 30.10. GODZ. 11.00-12.00, KLUB RODZICÓW: PORANKI DLA MAM – COCTAIL DANCE
Zajęcia taneczno-gimnastyczne dla mam w ramach Klubu Rodziców, mające na celu poprawę sylwetki oraz powrót do formy sprzed porodu. Prowadzenie Ewelina Tutka - dyplomowana instruktorka tańca towarzyskiego.

6.10. GODZ. 15.00-16.00, SPOTKANIA ZE SPECJALISTĄ - INSTRUKCJA OBSŁUGI PSA
Zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat wraz z opiekunami w ramach Klubu Rodziców, które poprowadzi Natalia Płoszczyca - licencjonowana pielęgniarka i certyfikowana terapeutka. Podczas spotkania dzieci nauczą się jak witać się z psem i czy w ogóle się witać? Czy każdy pies jest przyjazny? Co można, a czego nie wolno robić przy psie? Czworonożny gość pokaże wraz ze swoją opiekunką sztuczki, które każdy opiekun, jeśli tylko zechce, może nauczyć swojego psa.
Ilość miejsc ograniczona, zapisy w Klubie 303.

6.10. GODZ. 16.00-17.00, KREATYWKA – EKO-ZWIERZAKI
Kreatywka to warsztaty prowadzone przez specjalistów różnych dziedzin. Ich celem jest wspieranie rozwijania uzdolnień artystycznych dzieci, wsparcie rozwoju osobistego rodziców, pobudzanie nowych zainteresowań. Zajęcia w ramach Klubu Rodziców.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE