Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców w Klubie Zakole - październik

Klub Rodziców w Klubie Zakole - październik

Klub Zakole

październik 2019, ul. Zakole 31

Program wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie Zakole na październik.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

1.10. GODZ. 16.00-17.30, GIMNASTYKA METODĄ SHERBORNE
Warsztaty w ramach Klubu Rodziców. Podczas zajęć dzieci pod okiem rodziców będą zdobywać umiejętności w zakresie: świadomości własnego ciała i usprawniania ruchowego, świadomości przestrzeni i działania w niej, dzielenia przestrzeni z innymi ludźmi i nawiązywania z nimi bliskiego kontaktu. Warsztaty poprowadzi absolwentka pedagogiki i animacji społeczno-kulturowej UJ.

3, 29, 31.10. GODZ. 16.00-17.30, SALA DOBREJ ZABAWY
Swobodne zabawy dzieci pod opieką rodziców. Spotkanie w luźnej atmosferze, dające możliwość rozmowy i integracji z innymi dziećmi i rodzicami.

8.10. GODZ. 16.00-17.30, BYSTRY BOBAS
Zajęcia sensoryczno-rozwojowe w ramach Klubu Rodziców, które stymulują i wspierają rozwój psychofizyczny niemowląt i dzieci.

10.10. GODZ. 16.00, ZABAWY INTEGRACYJNE W KOLE
Zajęcia muzyczno-ruchowe, w których biorą udział rodzice i dzieci.

15.10. GODZ. 16.00-17.30, SPOTKANIE Z PSYCHOLOGIEM
Warsztaty poruszające tematykę wspierania małych dzieci w budowaniu bezpiecznego stylu przywiązania więzi między dzieckiem a rodzicem. Fakty i mity na temat rozwoju i potrzeb niemowląt i małych dzieci.

17, 24.10. GODZ. 16.00-17.30, ZABAWY W OGRODZIE /ZABAWY INTEGRACYJNE W KOLE
Gry i zabawy prowadzone na świeżym powietrzu. Dzieci wraz z rodzicami będą miały możliwość udziału w grach i zabawach prowadzonych przez instruktorów Klubu Zakole. Zajęcia muzyczno-ruchowe, w których biorą udział rodzice i dzieci.

22.10. GODZ. 16.00-17.30, WARSZTATY WIĄZANIA CHUST
Warsztaty wiązania chust dla przyszłych rodziców i rodziców z dziećmi. Podczas spotkania będzie można dobrać chustę (wiązanie) lub nosidło dostosowane do potrzeb i etapu rozwoju dziecka. Warsztaty poprowadzi certyfikowany doradca noszenia w chustach i nosidłach miękkich niemieckiej szkoły ClauWi(R).

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE