Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców w Klubie Karino - listopad

Klub Rodziców w Klubie Karino - listopad

Klub Karino

listopad 2019 r., ul. Truskawkowa 4

Program wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie Karino na listopad.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

  • 4, 18.11. GODZ. 20.30-21.30, LADY STYLING

Klub Karino zaprasza na zajęcia z cyklu Aktywna Rodzina realizowanego w ramach Klubu Rodziców, organizowane z myślą o mamach. Warto aktywnie wykorzystać czas wieczornego odpoczynku, powalczyć ze zmęczeniem i postawić na niezbędny w codziennym życiu ruch. Taniec wpłynie pozytywnie na poczucie pewności siebie uczestniczek, poprawi ich samopoczucie, pozwoli z podniesionym czołem mierzyć się z wyzwaniami codzienności.

  • 5, 12, 19, 26.11. GODZ. 16.00-17.00, TANECZNO-RYTMICZNE ZAJĘCIA DLA RODZICÓW Z DZIEĆMI

Zajęcia w ramach Klubu Rodziców, które mają na celu doświadczenie ruchu poprzez zabawę oraz kontakt rodzica z dzieckiem. Ćwiczenia pozwalają na zbudowanie komunikacji pozawerbalnej pomiędzy rodzicami i dziećmi. W czasie zajęć dziecko będzie mogło poprawić procesy motoryczne, poznawcze i emocjonalne i wyrażać swoje emocje.

  • 7, 14.11. GODZ. 20.30-21.30, ZUMBA DLA RODZIN

Klub Karino zaprasza na zajęcia z cyklu Aktywna Rodzina realizowanego w ramach Klubu Rodziców. Zumba to trening aerobowy w rytm latynoskiej muzyki. To połączenie tańca z ćwiczeniami fizycznymi, przez co aktywność staje się dobrą zabawą. Ćwiczenie zumby pozytywnie wpływa na kondycję i zdrowie człowieka: dotlenia organizm, zapobiega schorzeniom układu krążenia i obniża poziom stresu.

  • 18.11. GODZ. 18.00-19.00, ZAJĘCIA Z PSYCHOLOGIEM

Zajęcia z psychologiem w ramach Klubu Rodziców, mające na celu omówienie zachowań dzieci w przedszkolu i żłobku, ułatwienie kształtowania odpowiedniej komunikacji z podopiecznymi i przedyskutowanie różnych problemów wychowawczych.

  • 19.11. GODZ. 11.00-12.00, ROBOTYKA

Zajęcia Klubu Rodziców w ramach cyklu Skarbnica Rodzinna. Ich celem jest przybliżenie dzieciom nowych technologii i zaznajomienie z możliwościami, jakie z sobą niosą, a także rozwijanie u dzieci kompetencje i umiejętności informatycznych.

  • 28.11. GODZ. 17.00-19.00, WARSZTATY ANDRZEJKOWE

Klub Karino zaprasza na warsztaty w ramach cyklu Skarbnica Rodzinna. Dzieci i rodzice zajmą się przygotowaniami do andrzejkowego wieczoru. Uczestnicy wykonają przebrania z różnych materiałów, maski oraz atrybuty czarodziejów i czarodziejek.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE