Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców w Klubie Zakole - listopad

Klub Rodziców w Klubie Zakole - listopad

Klub Zakole

listopad 2019 r., ul. Zakole 31

Program wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie Zakole na listopad.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

  • 5.11. GODZ. 16.00, BYSTRY BOBAS

Zajęcia, które stymulują i wspierają rozwój psychofizyczny niemowląt i dzieci do 3 lat. Przyzwyczajają najmłodszych do funkcjonowania w grupie, wzmacniają więzi między rodzicem a dzieckiem. Podczas zajęć, w trakcie różnorodnych zabaw, angażowane są prawie wszystkie zmysły bobasów (słuch, wzrok, dotyk, węch). Dzieci poznają między innymi piosenki w języku polskim i angielskim.

  • 7.11. GODZ. 16.00, ZABAWY W OGRODZIE

Klub Zakole zaprasza na spotkania Klubu Rodziców w luźnej atmosferze, które stwarzają możliwość rozmów i integracji z innymi dziećmi i rodzicami. Instruktorzy poprowadzą gry oraz animacje ruchowe w otoczeniu klubu. Zabawy w ogrodzie to także bezpośredni kontakt dzieci z przyrodą oraz poznawanie czterech pór roku. W trakcie zajęć wykorzystane zostaną złociste liście, z których powstaną twórcze kompozycje.

  • 12.11. GODZ. 16.00, SPOTKANIE ZE SPECJALISTĄ – RATOWNIK MEDYCZNY

Spotkanie ze specjalistą to cykl zajęć w ramach Klubu Rodziców, mających formę prelekcji ekspertów na tematy związane z rodzicielstwem i problemami mu towarzyszącymi, zdrowiem, rozwojem, edukacją oraz profilaktyką. Realizowane są w luźnej formie dialogu, pytań oraz odpowiedzi. W spotkaniach uczestniczy animator, który zajmuje się dziećmi, by rodzice mogli skupić się na temacie zajęć. Podczas listopadowej edycji rodzice i dzieci spotkają się z ratownikiem medycznym, by usłyszeć jak postępować w sytuacjach zagrożenia życia, jak wezwać pomoc i udzielić pierwszej pomocy.

  • 14, 19.11. GODZ. 16.00-17.30, ZAJĘCIA MUZYCZNO-RUCHOWE

Zabawa przy muzyce to idealny sposób na integrację dzieci z innymi małymi uczestnikami. Podczas zajęć muzyczno-ruchowych w Klubie Rodziców w Klubie Zakole dzieci będą uczyć się podstawowych kroków tanecznych oraz zapoznają się z podstawowymi instrumentami muzycznymi.

  • 21, 28.11. GODZ. 16.00-17.30, SALA DOBREJ ZABAWY

Sala dobrej zabawy to przestrzeń na swobodne dziecięce harce połączone z czytaniem bajek, baśni i wierszy. Klub Zakole zaprasza na zajęcia w ramach Klubu Rodziców, które wspierają rozwijanie wyobraźni i kreatywności najmłodszych poprzez przygotowanie inscenizacji bajek. To także zabawy, które budują więź między dzieckiem a rodzicami.

  • 26.11. GODZ. 16.00-17.30, GIMNASTYKA SHERBORNE

Warsztaty w ramach Klubu Rodziców. Podczas zajęć dzieci pod okiem rodziców będą zdobywać umiejętności w zakresie: świadomości własnego ciała i usprawniania ruchowego, świadomości przestrzeni i działania w niej, dzielenia przestrzeni z innymi ludźmi i nawiązywania z nimi bliskiego kontaktu. Warsztaty prowadzi absolwentka pedagogiki i animacji społeczno-kulturowej UJ – Joanna Augustyniak.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE