Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców w Klubie Jędruś - listopad

Klub Rodziców w Klubie Jędruś - listopad

Klub Jędruś

listopad 2019 r., os. Centrum A 6a

Program wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie Jędruś na listopad.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

GIMNASTYKA DLA MAŁYCH I DUŻYCH

  • 7, 14, 21, 28.11 GODZ. 17.30-18.30

Gimnastyka metodą Sherborne w ramach Klubu Rodziców. Podczas zajęć dzieci będą rozwijać świadomość własnego ciała i usprawniania ruchowego; świadomość przestrzeni i działania w niej; dzielenia przestrzeni z innymi ludźmi i nawiązywania z nimi bliskiego kontaktu. Prowadzenie: Joanna Augustyniak.

RODZICIELSKIE KOŁO RATUNKOWE

  • 20.11 GODZ. 16.30-18.30, WYCIĄGANIE KONSEKWENCJI, STAWIANIE GRANIC

Jeśli czujesz, że Twoje ręce opadają, a nerwy są w strzępach – nie krzycz, nie groź, nie karz, tylko chwyć za Rodzicielskie Koło Ratunkowe. Uczestnicy spotkania w ramach Klubu Rodziców, które poprowadzi Katarzyna Stawiarska, dowiedzą się jak wyznaczać granice z poszanowaniem godności dziecka, jak radzić sobie z emocjami dziecka i własnymi, co zrobić by czerpać autentyczną radość z bycia rodzicem. W trakcie warsztatów podjęta zostanie tematyka nazywania emocji dzieci, akceptowania uczuć uważanych potocznie za „złe” lub „trudne”, rozmowa o znaczeniu uczuć i pragnień rodzica w sytuacji wychowawczej.

SIŁA KOBIECOŚCI

  • 21.11 GODZ. 19.00-21.00, TOALETA BEZ BÓLU

Kolejne spotkanie cyklu warsztatów adresowanych do kobiet i organizowanych w ramach Klubu Rodziców. Podczas spotkania, składającego się zarówno z części teoretyczno-diagnostycznej, jak i ćwiczeń praktycznych pod okiem instruktora, uczestniczki zmierzą się z krępującym problemem zaparć oraz hemoroidów. Ilość miejsc ograniczona, zapisy: jedrus@krakownh.pl. Prowadzenie Magdalena Rusiecka-Serwatka - fizjoterapeutka.

PROJEKT WSPÓLNA SOBOTA

  • 9.11 GODZ. 11.00-13.00, WARSZTATY RĘKODZIELNICZE – KILIMY

Projekt Wspólna Sobota to cykl sobotnich spotkań dla rodzin w Klubie Jędruś, poświęconych różnym rodzajom aktywności plastycznej, technicznej, artystycznej i ruchowej. Podczas kolejnego spotkania zorganizowany zostanie warsztat tkania na ramie tkackiej w technice kilimowej. Rękodzieło przeżywa swoją drugą młodość, a kolorowe włóczki, odrobina cierpliwości i głowa pełna pomysłów wystarczą, by stworzyć swoją własną, wyjątkową ozdobę na ścianę. Wydarzenie skierowane do wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z tkactwem. Ilość miejsc ograniczona, zapisy: jedrus@krakownh.pl

  • 16.11 GODZ. 11.30-13.00, JOGA DLA RODZICÓW I DZIECI

Projekt Wspólna Sobota to cykl sobotnich spotkań dla rodzin w Klubie Jędruś, poświęconych różnym rodzajom aktywności plastycznej, technicznej, artystycznej i ruchowej. Podczas kolejnego spotkania uczestnicy zajmą się ćwiczeniami jogi pod okiem Zofii Noworól. Warto zadbać o wygodny strój i przyjść z lekkim żołądkiem. Spotkanie zakończy krótki relaksujący masaż. Zapisy: jedrus@krakownh.pl.

  • 23.11 GODZ. 11.30-13.00, RODZINNE WARSZTATY KULINARNE

Projekt Wspólna Sobota to cykl sobotnich spotkań dla rodzin w Klubie Jędruś, poświęconych różnym rodzajom aktywności plastycznej, technicznej, artystycznej i ruchowej. Podczas kolejnego spotkania uczestnicy zajmą się wspólnym gotowaniem, zgłębiając tajniki azjatyckiej kuchni i poznając jej największe sekrety. Wspólna aktywność rodziców i dzieci w kuchni jest okazją do rozwijania dziecięcej kreatywności i nauką samodzielności.
Zapisy: jedrus@krakownh.pl.

  • 30.11 GODZ. 11.30-13.00, ANDRZEJKI W JĘDRUSIU

Projekt Wspólna Sobota to cykl sobotnich spotkań dla rodzin w Klubie Jędruś, poświęconych różnym rodzajom aktywności plastycznej, technicznej, artystycznej i ruchowej. Tym razem w sobotnie przedpołudnie razem z dziećmi będziemy odczyniać Jędrzejowe wróżby. Z przymrużeniem oka postaramy się przewidzieć przyszłość. Trochę dla zabawy, a trochę na serio spróbujemy uchylić rąbka zasłony spowijającej to, co dopiero przed nami. Wróżby to stary jak ludzkość sposób na oswojenie niepewnej przyszłości, a Andrzejki to świetna okazja do zabawy z dziećmi.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE