Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców w Klubie 303 - listopad

Klub Rodziców w Klubie 303 - listopad

Klub 303

listopad 2019 r., os. Dywizjonu 303 nr 1

Program wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie 303 na listopad.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

  • 5, 12, 19, 26.11., GODZ. 16.00-17.30, ZAJĘCIA MUZYCZNO-RUCHOWE

Zajęcia muzyczno-ruchowe dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat w ramach Klubu Rodziców. To zabawy, które uwrażliwiają dzieci na rytm i muzykę. Podczas zajęć aktywność ruchowa łączy się płynnie z zajęciami twórczymi dla dzieci. Prace plastyczne z elementami sensoplastyki kładą nacisk na wykorzystanie przeróżnych materiałów dostępnych w naszej codzienności - nierzadko wtórnych - w niekonwencjonalny sposób. Łączą tworzenie z doświadczaniem otaczającego świata.
Tematy zajęć:

  • 5.11. SŁUCHAJ I CHODŹ - uczestników czeka bieganie na paluszkach, marsz i chód w rytmie, a także „warzywne” prace plastyczne: warzywne ludki, „słoik z przetworami” i warzywne pieczątki
  • 12.11. JESTEM WRONA, CZARNA WRONA, CO LUBI KOLORY – czyli kolorowa zabawa muzyczno-ruchowa z chustą Klanzy oraz piłkami różnej wielkości, a także poważne wyzwanie dla małych rączek, by wyczarować czarną wronę i kolorowe dżdżownice
  • 19.11. WIEWÓRKA Z PUSZYSTYM OGONEM - wykorzystanie rurek i woreczków do zabaw, budowa toru przeszkód oraz stworzenie wiewiórki z puszystym ogonem
  • 26.11. SIAŁA BABA MAK – zabawa dźwiękiem, własnym głosem i odkrywaniem jego możliwości – złożą się na nią krótkie wyliczanki i piosenki, modulacje głosowe - od szeptu do krzyku, hałas robiony różnymi instrumentami oraz trudna próba wytrzymania w ciszy. W ramach zajęć twórczych – las w słoiku.
  • 6, 13, 20, 27.11., GODZ. 11.00-12.00, PORANKI DLA MAM

Zajęcia taneczno-gimnastyczne dla mam w ramach Klubu Rodziców, mające na celu poprawę sylwetki oraz powrót do formy sprzed porodu. Prowadzenie zajęć: Ewelina Tutka - dyplomowana instruktorka tańca towarzyskiego.

  • 24.11. GODZ. 15.00-17.30, NIEDZIELA W KLUBIE RODZICÓW

Klub 303 zaprasza na kreatywną rodzinną niedzielę. W programie spotkanie ze specjalistą i rodzinne warsztaty teatralne.

  • 15.00-16.00, SPOTKANIE ZE SPECJALISTĄ – BAJKOTERAPIA Gościem warsztatów będzie Patrycja Walczyk – psycholog z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, terapeutka oraz sensopsycholog dziecięcy i rodzinny. Wspólnie z uczestnikami spotkania zajmie się czytaniem bajek i opowieści. Towarzyszyć im będą aktywności rozwojowe dostosowane do wieku i potrzeb uczestników. Obowiązują zapisy.
  • 16.00-17.30, KREATYWKA – SPOTKANIE Z TEATREM Klub 303 zaprasza dzieci w wieku 3-5 lat i ich rodziców na spotkanie z Piratem Alonzo. Uczestnicy spotkania poszukają ukrytego skarbu i przeżyją niezwykłą przygodę w morskim klimacie. Kreatywka to warsztaty, prowadzone przez specjalistów z różnych dziedzin. Ich celem jest wsparcie kształtowania artystycznych dzieci, rozwoju osobistego rodziców, a także pobudzanie nowych zainteresowań.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE