Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców w Klubie Karino - grudzień

Klub Rodziców w Klubie Karino - grudzień

Klub Karino

grudzień 2019 r., ul. Truskawkowa 4

Program wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie Karino na grudzień.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

  • 2.12. GODZ. 17.00-19.00, WARSZTATY MIKOŁAJKOWE

Klub Karino zaprasza najmłodszych wraz z rodzicami na spotkanie mikołajkowe, podczas którego sam Mikołaj poprowadzi warsztaty teatralne. Uczestnicy spotkania, z pomocą siwobrodego Gościa, stworzą i zaprezentują krótkie przedstawienia.

  • 3, 10, 17.12. GODZ. 16.00-17.00, ZAJĘCIA TANECZNO-RYTMICZNE

Zajęcia w ramach Klubu Rodziców, które mają na celu doświadczenie ruchu poprzez zabawę. Pozwalają na zbudowanie komunikacji pozawerbalnej pomiędzy rodzicami i dziećmi. W czasie zajęć dziecko może poprawić procesy motoryczne, poznawcze i emocjonalne oraz wyrażać własne emocje. Rodzicom zajęcia dają możliwość obserwacji dziecka na tle grupy rówieśniczej i jego zachowań w stosunku do innych dzieci.

  • 5, 12.12. GODZ. 20.30-21.30, ZUMBA DLA RODZIN

Jeżeli uważasz, że brak ci sił na aktywność fizyczną z powodu natłoku obowiązków rodzinnych – w Klubie Kraino przekonasz się, że jest odwrotnie: to brak ruchu sprawia, że czujesz się słabo. A ponieważ małe dziecko nie powinno stać na przeszkodzie ćwiczeniom i dbaniu o formę, w ramach Klubu Rodziców zapraszamy na zajęcia razem z podopiecznymi. Zumba to ćwiczenia aerobowe wykonywane w rytm latynoskiej muzyki. Zajęcia fitness poprawiają kondycję i mają pozytywny wpływ na zdrowie człowieka, zmniejszają ryzyko schorzeń układu ruchu, krążenia, a także obniżają poziom stresu.

  • 9.12. GODZ. 16.00-17.00, ZAJĘCIA Z PSYCHOLOGIEM

Różne są oblicza rodzicielskich kłopotów. Zdrowie, rozwój, zachowanie dziecka bywają źródłem codziennych trosk. Nie ma jednej, uniwersalnej recepty na właściwe wychowanie i opiekę nad dzieckiem. Najwięcej zależy od rodzicielskiej miłości, troski i poświęcenia czasu, ale warto też czasem spojrzeć z boku na własne rodzicielskie dokonania czy wsłuchać się w opinie specjalistów. Temu służą spotkania, organizowane w Klubie Karino w ramach Klubu Rodziców. Tematem kolejnego będą zachowania i interakcje z rówieśnikami w żłobku i przedszkolu. Psycholog omówi różne problemy wychowawcze oraz podpowie rodzicom, jak odpowiednio formułować komunikaty skierowane do dzieci.

  • 12.12. GODZ. 17.00-18.00, SPOTKANIE WIGILIJNE DLA DZIECI I RODZICÓW

Klub Karino zaprasza rodziców z dziećmi na spotkanie przedświąteczne. Uczestnicy ubiorą choinkę i przystroją pomieszczenia klubu, a podczas warsztatów wykonają niepowtarzalne ozdoby choinkowe z materiałów naturalnych. Spotkanie w ramach Klubu Rodziców.

  • 27.12. GODZ. 16.00-18.00 ANIOŁKI I GWIAZDKI - WARSZTATY

Kreatywne warsztaty dla rodziców i dzieci, których uczestnicy wykonają ozdoby karnawałowe i przebrania oraz wezmą udział w zabawach z animatorem. Zajęcia w ramach Klubu Rodziców.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE