Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców w Klubie Zakole - grudzień

Klub Rodziców w Klubie Zakole - grudzień

Klub Zakole

grudzień 2019 r., ul. Zakole 31

Program wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie Zakole na grudzień.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

  • 3.12. GODZ. 17.00, SPOTKANIE ZE SPECJALISTĄ: WARSZTATY Z RATOWNIKIEM MEDYCZNYM

Klub Zakole w ramach Klubu Rodziców zaprasza na spotkanie ze specjalistą – ratownikiem medycznym. Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się jak prawidłowo wezwać pomoc, udzielić pierwszej pomocy oraz jak reagować w stanach zagrożonego życia i zdrowia w postępowaniu z najmłodszymi. Spotkanie poprowadzi wykwalifikowany ratownik medyczny Grzegorz Sałata.

  • 10.12. GODZ. 16.00, KLUB RODZICÓW: BYSTRY BOBAS

Zajęcia, które stymulują i wspierają rozwój psychofizyczny niemowląt i dzieci do 3 lat. Przyzwyczajają najmłodszych do funkcjonowania w grupie, wzmacniają więzi między rodzicem a dzieckiem. Podczas zajęć, w trakcie różnorodnych zabaw, angażowane są prawie wszystkie zmysły bobasów (słuch, wzrok, dotyk, węch). Dzieci poznają między innymi piosenki w języku polskim i angielskim.

  • 12, 17.12. GODZ. 16.00-17.30, SALA DOBREJ ZABAWY

Sala dobrej zabawy to przestrzeń na swobodne dziecięce harce połączone z czytaniem bajek, baśni i wierszy. Klub Zakole zaprasza na zajęcia w ramach Klubu Rodziców, które wspierają rozwijanie wyobraźni i kreatywności najmłodszych poprzez przygotowanie inscenizacji bajek. To także zabawy, które budują więź między dzieckiem a rodzicami.

  • 18.12. GODZ. 16.00, SPOTKANIE ZE SPECJALISTĄ: WARSZTATY Z NEUROLOGOPEDĄ

Klub Zakole zaprasza na spotkanie ze specjalistą neurologopedii w ramach Klubu Rodziców. Celem warsztatów jest uświadomienie rodzicom wagi prawidłowego rozwoju mowy dziecka. Uczestnicy poznają ćwiczenia logopedyczne poprawiające sposób oddychania i mówienia.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE