Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców w Klubie Jędruś - grudzień

Klub Rodziców w Klubie Jędruś - grudzień

Klub Jędruś

grudzień 2019 r., os. Centrum A 6a

Program wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie Jędruś na grudzień.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

  • 5, 12, 19.12. GODZ. 17.30-18.30, GIMNASTYKA DLA MAŁYCH I DUŻYCH

Klub Jędruś zaprasza na gimnastykę metodą Sherborne w ramach Klubu Rodziców. Podczas zajęć dzieci będą rozwijać świadomość własnego ciała i usprawniania ruchowego; świadomość przestrzeni i działania w niej; dzielenia przestrzeni z innymi ludźmi i nawiązywania z nimi bliskiego kontaktu.
Prowadzenie: Joanna Augustyniak.

5.12. GODZ. 19.00-21.00, SIŁA KOBIECOŚCI – WARSZTATY RELAKSACYJNE

Klub Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Centrum A 6a)
Ostatnie dni roku to także czas wzmożonego wysiłku, pośpiechu i związanego z nim stresu. Dlatego Klub Jędruś we współpracy z joginką Zofią Noworól zaprasza na zajęcia relaksacyjne, które pomogą uwolnić ciało od trosk dnia codziennego, wyciszą, wzmocnią i zmobilizują organizm do regeneracji.

  • 6.12. GODZ. 12.00-14.00, ZDROWY START

Klub Jędruś zaprasza na warsztaty dla rodziców noworodków i niemowląt. Ich celem jest omówienie etapów rozwoju dziecka w pierwszym roku życia oraz sposobów na wzmocnienie naturalnych predyspozycji rozwojowych dzieci. Uczestnicy zajęć zostaną nauczeni, jak rozpoznawać sygnały świadczące o zdrowym rozwoju psychomotorycznym niemowlęcia i nie przegapić kluczowych jego momentów, jak dobierać sprzęt dla niemowlęcia (leżaczki, maty, nosidełka oraz zabawki) oraz poznają metody przyśpieszające postępy rozwojowe dziecka. Prowadzenie: Magdalena Rusiecka-Serwatka, fizjoterapeutka. Zapisy mailowe: jedrus@krakownh.pl

  • 7.12. GODZ. 11.30-13.00, JĘDRUSIOWE MIKOŁAJKI

7 grudnia w Klubie Jędruś pojawią się pomocniczki i pomocnicy Mikołaja. Czy dotrze też sam Mikołaj? Nie wiadomo – potwierdzenie z Laponii jeszcze nie dotarło. Ale mikołajowa świta z pewnością zadba o doskonały nastrój i zabawę wszystkich uczestników. Spotkanie w ramach Klubu Rodziców.

  • 11.12. GODZ. 16.30-18.30, SIŁA KOBIECOŚCI – SZCZYPTA WZMOCNIENIA I ASERTYWNOŚCI NA KOŃCÓWKĘ ROKU

Czy przed świętami (np. grudniowymi) myślisz o tym jak to zrobić, żeby się znów tak nie "urobić"? Czy czasem jesteś tak zmęczona, że nie masz szans na poczucie radości ze świętowania? Czy czasem myślisz, jak byłoby wspaniale gdyby można było świętować jakoś inaczej? A może chciałabyś żeby noworoczne postanowienia były przede wszystkim z myślą o sobie i dla Ciebie przyjemne? Weź udział w dwugodzinnych warsztatach i zabierz z nich przedświąteczną dawkę energii dla siebie. Prowadzenie: Agata Teutsch - fundacja Autonomia, trenerka WenDo.

  • 13.12. GODZ. 10.00-12.00, RODZICIELSKIE KOŁO RATUNKOWE – KONSULTACJA PSYCHOLOGICZNA

Klub Jędruś zaprasza na konsultacje dla rodziców dzieci w wieku 0-6 lat, podczas których psycholożka odpowie na pytania. Rodziców i opiekunów zachęcamy do wcześniejszego (do 6 grudnia) wysyłania pytań do specjalistki mailowo na adres jedrus@krakownh.pl lub za pośrednictwem strony Klubu w serwisie Facebook. Prowadzenie Katarzyna Stawiarska

  • 21.12. GODZ. 11.30-13.00, PROJEKT WSPÓLNA SOBOTA – JĘDRUSIOWA WIGILIA

Zapraszamy na spotkanie wigilijne dla sąsiadów i przyjaciół Klubu Jędruś. Zarówno w czasie świąt, jak i podczas przedświątecznych przygotowań, najważniejszy jest czas, który możemy spędzić razem. Spotkajmy się więc, by wspólnie ozdobić pierniki, stworzyć niesamowite ozdoby choinkowe i pokolędować.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE