Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców w Klubie Dukat - grudzień

Klub Rodziców w Klubie Dukat - grudzień

Klub Dukat

grudzień 2019 r., ul. Styczna 1

Program wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie Dukat na grudzień.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

Akademia Mądrego Rodzica to spotkania ze specjalistami różnych dziedzin. Ich celem jest pomoc w rozwijaniu kompetencji rodzicielskich, wiedzy i umiejętności opiekuńczych oraz wychowawczych, a także wsparcie budowania prawidłowych więzi rodzinnych. W ramach Klubu Rodziców staramy się wspierać Was w zmaganiach z rodzicielską codziennością.

  • 4.12. GODZ. 17.00-18.00, ROZWÓJ OD PIERWSZYCH DNI ŻYCIA

Kolejny warsztat poprowadzi specjalista w zakresie fizjoterapii. Gość porozmawia z rodzicami o rozwoju dziecka od pierwszych dni życia. Opowie o odpowiednim doborze zabawek oraz akcesoriów dla dzieci tak, by te nie przeszkadzały a pomagały dziecku w rozwoju. Rodzice dowiedzą się również jak rozpoznawać najczęstsze wady postawy u najmłodszych.

  • 18.12. GODZ. 17.00-18.00, JAK ROZMAWIAĆ Z DZIEĆMI O SEKSIE

Podczas kolejnych zajęć zajmiemy się trudnym zapewne dla wielu rodziców zagadnieniem rozmawiania z dziećmi o seksie w taki sposób, by rozmowy te były komfortowe dla obu stron. Jak i kiedy to robić oraz o czym rozmawiać - podpowie psycholog.

Baby Cafe - Drzwi do rodzinnej kawiarenki są szeroko otwarte dla mieszkańców Grębałowa i okolicznych osiedli, by wspólnie spędzać czas, wymieniając się doświadczeniami i w swobodnej atmosferze rozmawiając o sprawach ważnych dla rodzin z małymi dziećmi. Niezależnie od podejmowanej tematyki nuda nie grozi najmłodszym uczestnikom kawiarenki – rozrywkę i zabawę zapewnią im instruktorzy Klubu Dukat.

  • 11.12. GODZ. 17.00-18.00, BABY CAFE – WARSZTAT ŚWIĄTECZNY

Jak na grudzień przystało na warsztat bierzemy tematykę świąteczną, a instruktor razem z dziećmi stworzy piękne bożonarodzeniowe kartki oraz ozdoby.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE