Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców w Klubie 303 - grudzień

Klub Rodziców w Klubie 303 - grudzień

Klub 303

grudzień 2019 r., os. Dywizjonu 303 nr 1

Program wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie 303 na grudzień.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

  • 3, 10.12. GODZ. 16.00-17.30, ZAJĘCIA MUZYCZNO-RUCHOWE

Zajęcia muzyczno-ruchowe dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat w ramach Klubu Rodziców. To zabawy, które uwrażliwiają dzieci na rytm i muzykę. Podczas zajęć aktywność ruchowa łączy się płynnie z zajęciami twórczymi dla dzieci. Prace plastyczne z elementami sensoplastyki kładą nacisk na wykorzystanie przeróżnych materiałów dostępnych w naszej codzienności - nierzadko wtórnych - w niekonwencjonalny sposób. Łączą tworzenie z doświadczaniem otaczającego świata.
Tematy zajęć:
• 3.12. WYJĄTKOWE KARTKI ŚWIĄTECZNE - zajęcia dla rozruszania i ćwiczenia paluszków - wydzieranki, wycinanki, wyklejanki.
10.12. CIASTOLINOWE SZALEŃSTWO - zajęcia z wykorzystaniem grających rurek, chustek animacyjnych, piłek i woreczków, a także zajęcia plastyczne z wykorzystaniem ciastoliny.

  • 4, 11.12. GODZ. 16.00-17.30, PORANKI DLA MAM

Zajęcia taneczno-gimnastyczne dla mam w ramach Klubu Rodziców, mające na celu poprawę sylwetki oraz powrót do formy sprzed porodu. Prowadzenie zajęć: Ewelina Tutka - dyplomowana instruktorka tańca towarzyskiego.

  • 18.12. GODZ. 17.00-19.00, ANIOŁKOWE WARSZTATY CZ. 1. KREATYWKA – ŚWIĄTECZNE ŚWIECZKI

Kreatywka to warsztaty, prowadzone przez specjalistów z różnych dziedzin. Ich celem jest wsparcie kształtowania umiejętności artystycznych dzieci, rozwoju osobistego rodziców, a także pobudzanie nowych zainteresowań. Zajęcia w ramach Klubu Rodziców. Podczas kolejnego spotkania uczestnicy przygotują świąteczne świeczki o ciekawych zapachach. Co powiecie na zapach pachnących pierniczków, dopiero co wyjętych z piekarnika? Albo choinki, którą dopiero co przyniesiono do domu? A gdy już świeczki będą gotowe, zajmiemy się tradycyjną choinką, której wygląd i dekoracje zależeć będą wyłącznie od wyobraźni i pomysłowości uczestników warsztatów.
Warsztaty Aniołkowe to pomysł na wspólne przygotowanie prezentów pod choinkę, to wspólnie spędzony czas rodzica z dzieckiem, to wprowadzenie w nastrój najpiękniejszych Świat w roku. Zapisy od 18.11.

  • 20.12. GODZ. 17.00-18.00, ANIOŁKOWE WARSZTATY CZ. 2. SPOTKANIE ZE SPECJALISTĄ - ZDROWE ŚWIĄTECZNE PRZEKĄSKI DLA CAŁEJ RODZINY

Klub 303 zaprasza przedświątecznie na smakowite spotkanie ze specjalistą. Dietetyk Karolina Mlak–Nowatorska jest Certyfikowanym Edukatorem Żywieniowym programu "Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy". Współpracowała między innymi ze Stowarzyszeniem Doradców Europejskich PLinEU, Fundacją Nutricia czy Fundacją Bankową im. Leopolda Kronenberga. Już od 3 lat opracowuje dla Klubu 303 zdrowe i łatwe przepisy na świąteczne, zdrowe przekąski. Podczas kolejnych warsztatów z jej udziałem rodzice z dziećmi wypróbują nowe przepisy. Zapisy od 18.11.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE