Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców w Klubie Karino - styczeń

Klub Rodziców w Klubie Karino - styczeń

Klub Karino

styczeń 2020 r., ul. Truskawkowa 4


Program wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie Karino na styczeń.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

7, 9, 14.01. GODZ. 16.00-17.00, TANECZNO-RYTMICZNE ZAJĘCIA DLA RODZICÓW Z DZIEĆMI
Zajęcia w ramach Klubu Rodziców, które mają na celu doświadczenie ruchu poprzez zabawę. Pozwalają na zbudowanie komunikacji pozawerbalnej pomiędzy rodzicami i dziećmi. W czasie zajęć dziecko może poprawić procesy motoryczne, poznawcze i emocjonalne oraz wyrażać własne emocje. Rodzicom zajęcia dają możliwość obserwacji dziecka na tle grupy rówieśniczej i jego zachowań w stosunku do innych dzieci.

9, 16, 23.01. GODZ. 20.30-21.30, ZUMBA DLA RODZIN
Jeżeli uważasz, że brak ci sił na aktywność fizyczną z powodu natłoku obowiązków rodzinnych – w Klubie Kraino przekonasz się, że jest odwrotnie: to brak ruchu sprawia, że czujesz się słabo. A ponieważ małe dziecko nie powinno stać na przeszkodzie ćwiczeniom i dbaniu o formę, w ramach Klubu Rodziców zapraszamy na zajęcia razem z podopiecznymi. Zumba to ćwiczenia aerobowe wykonywane w rytm latynoskiej muzyki. Zajęcia fitness poprawiają kondycję i mają pozytywny wpływ na zdrowie człowieka, zmniejszają ryzyko schorzeń układu ruchu, krążenia, a także obniżają poziom stresu.

21.01. GODZ. 16.00-17.00, SPOTKANIE ZE SPECJALISTAMI – PSYCHOLOG
Zajęcia dla rodziców z psychologiem, mające na celu omówienie zachowań dzieci w przedszkolu i żłobku, kształtowanie odpowiedniej komunikacji z dzieckiem i omówienie różnych problemów wychowawczych.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE