Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców w Klubie Zakole - styczeń

Klub Rodziców w Klubie Zakole - styczeń

Klub Zakole

styczeń 2020 r., ul. Zakole 31


Program wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie Zakole na styczeń.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

7, 9, 16, 23.01. GODZ. 17.00-18.30, ZABAWY INTEGRACYJNE W KOLE
Wspólne zabawy muzyczno-ruchowe rodziców z dziećmi - na sali widowiskowej oraz w plenerze, z udziałem animatora. Spotkania w swobodnej atmosferze. W ich trakcie dzieci poznają też bajki, baśnie oraz wiersze dla najmłodszych, czytane przez animatora lub rodzica.

14.01. GODZ. 17.00, SPOTKANIE ZE SPECJALISTĄ - LOGOPEDA
Spotkanie ze specjalistą to cykl zajęć w ramach Klubu Rodziców, mających formę prelekcji ekspertów na tematy związane z rodzicielstwem i problemami mu towarzyszącymi, zdrowiem, rozwojem, edukacją oraz profilaktyką. Realizowane są w luźnej formie dialogu, pytań oraz odpowiedzi. W spotkaniach uczestniczy animator, który zajmuje się dziećmi, by rodzice mogli skupić się na temacie zajęć. Podczas styczniowego spotkania logopeda przybliży temat wad wymowy u dzieci. Zostaną przedstawione ćwiczenia, których systematyczne realizowanie przyniesie oczekiwany efekt i skoryguje błędy. To doskonała okazja do zadawania nurtujących pytań, a także przestrzeń do dyskusji i wymiany doświadczeń między rodzicami.

21.01. GODZ. 17.00, BYSTRY BOBAS
Zajęcia, które stymulują i wspierają rozwój psychofizyczny niemowląt i dzieci do 3 lat. Przyzwyczajają najmłodszych do funkcjonowania w grupie, wzmacniają więzi między rodzicem a dzieckiem. Podczas zajęć, w trakcie różnorodnych zabaw, angażowane są prawie wszystkie zmysły bobasów (słuch, wzrok, dotyk, węch). Dzieci poznają między innymi piosenki w języku polskim i angielskim.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE