Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców w Klubie Dukat - styczeń

Klub Rodziców w Klubie Dukat - styczeń

Klub Dukat

styczeń 2020 r., ul. Styczna 1

Program wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie Dukat na styczeń.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

BABY CAFE Drzwi do rodzinnej kawiarenki są szeroko otwarte dla mieszkańców Grębałowa i okolicznych osiedli, by wspólnie spędzać czas, wymieniając się doświadczeniami i w swobodnej atmosferze rozmawiając o sprawach ważnych dla rodzin z małymi dziećmi. Niezależnie od podejmowanej tematyki nuda nie grozi najmłodszym uczestnikom kawiarenki - rozrywkę i zabawę zapewnią im instruktorzy Klubu Dukat.

8.01. GODZ. 17.00-18.00, ROZGRYWKI RODZINNE
Podczas kolejnego spotkania podpowiemy rodzicom jak spędzić długie zimowe wieczory w domu z dziećmi… i nie zwariować! Czy domino może przybić „piątkę”? Czy z klocków można ułożyć więżę, która jest wyższa od taty? Czy z kolorowych rurek można zbudować dom? Czy klockami można zagrać w „kręgle”? Odpowiedź na wszystkie pytania brzmi „TAK!” Przyjdźcie i zagrajcie z nami! Nudzie mówimy NIE!

15.01. GODZ. 17.00-18.00, LAURKI DLA BABCI I DZIADKA
Młodzi uczestnicy kolejnego spotkania własnoręcznie wykonają laurki na Dzień Babci i Dziadka. W ruch pójdą karteczki, nożyczki, kleje, kredki, mazaki, brokat, cekiny i naklejki. Taka niespodzianka prosto od wielkiego serca małego członka rodu na pewno ucieszy każdego seniora. Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców z dziećmi na warsztat pełen radosnej, dziecięcej twórczości.

AKADEMIA MĄDREGO RODZICAAkademia Mądrego Rodzica to spotkania ze specjalistami różnych dziedzin. Ich celem jest pomoc w rozwijaniu kompetencji rodzicielskich, wiedzy i umiejętności opiekuńczych oraz wychowawczych, a także wsparcie budowania prawidłowych więzi rodzinnych. W ramach Klubu Rodziców staramy się wspierać Was w zmaganiach z rodzicielską codziennością.

22.01. GODZ. 17.00-18.00, WARSZTAT KREATYWNEGO RODZICA
Styczniowy warsztat poprowadzi specjalista w dziedzinie logopedii. Porozmawia z rodzicami o tym, kiedy i w jaki sposób rozpocząć naukę czytania oraz wyjaśni, jaka relacja zachodzi między sprawnością ruchową a poprawną wymową u dziecka. Pokaże także ćwiczenia stymulujące poszczególne funkcje poznawcze dziecka oraz małą motorykę.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE