Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców w Klubie 303 - styczeń

Klub Rodziców w Klubie 303 - styczeń

Klub 303

styczeń 2020 r., os. Dywizjonu 303 nr 1

Program wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie 303 na styczeń.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

ZAJĘCIA MUZYCZNO-RUCHOWEZajęcia muzyczno-ruchowe dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat w ramach Klubu Rodziców. To zabawy, które uwrażliwiają dzieci na rytm i muzykę. Podczas zajęć aktywność ruchowa łączy się płynnie z zajęciami twórczymi dla dzieci. Prace plastyczne z elementami sensoplastyki kładą nacisk na wykorzystanie przeróżnych materiałów dostępnych w naszej codzienności - nierzadko wtórnych - w niekonwencjonalny sposób. Łączą tworzenie z doświadczaniem otaczającego świata.

7.01. GODZ. 16.00-17.30, MRÓZ, MRÓZ, MRÓZ
Podczas pierwszych styczniowych zabaw muzyczno-ruchowych wykorzystane zostaną pompony, stukające rurki i Chusta Klanzy a podczas warsztatów powstaną mroźne prace plastyczne – stworzymy swoje własne śnieżne kule.

14.01. GODZ. 16.00-17.30, BAŁWANKOWY ZAWRÓT GŁOWY
Kolejne spotkanie to bałwankowe zabawy z elementami gimnastyki i zimowym torem przeszkód.

21.01. GODZ. 16.00-17.30, BAL Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA
Podczas ostatniego styczniowego spotkania usłyszycie sporo skocznej muzyki, a młodzi uczestnicy wezmą udział w warsztatach laurkowych, podczas których powstaną piękne kartki dla babć i dziadków.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE