Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców w Klubie Dukat - luty

Klub Rodziców w Klubie Dukat - luty

Klub Dukat

luty 2020 r., ul. Styczna 1

Program wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie Dukat na luty.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

AKADEMIA MĄDREGO RODZICA

  • 12.02. GODZ. 17.00, MASAŻ SHANTALA
    Certyfikowany instruktor Polskiej Szkoły Masażu Shantala: Sylwia Kozub-Szewczyk omówi korzyści i zaprezentuje sposób wykonywania masażu. Czym jest Masaż Shantala? Z jakich elementów się składa? W jakich warunkach powinien być wykonywany? Jakie przynosi korzyści? Gdzie można się go nauczyć i jak ta nauka wygląda? Odpowiedzi na te pytania 12 lutego w Klubie Dukat. Zapraszamy zwłaszcza rodziców z dziećmi do 9. miesiąca życia oraz osoby oczekujące potomstwa.

BABY CAFE

  • 19.02. GODZ. 17.00-18.00, SERDUSZKOWE ŚWIĘTO
    Drzwi do rodzinnej kawiarenki są szeroko otwarte dla mieszkańców Grębałowa i okolicznych osiedli, by wspólnie spędzać czas, wymieniając się doświadczeniami i w swobodnej atmosferze rozmawiając o sprawach ważnych dla rodzin z małymi dziećmi. Niezależnie od podejmowanej tematyki nuda nie grozi najmłodszym uczestnikom kawiarenki - rozrywkę i zabawę zapewnią im instruktorzy Klubu Dukat. W lutym – miesiącu zakochanych, oczywiście nie może zabraknąć warsztatów walentynkowych. Podczas zajęć dzieci z pomocą rodziców wykonają walentynkowe upominki techniką decoupage. Wykonane i podarowane od serca na pewno sprawą dużo radości najbliższym.
  • 26.02. GODZ. 17.00-18.00, CZYSTE ZĄBKI
    Drzwi do rodzinnej kawiarenki są szeroko otwarte dla mieszkańców Grębałowa i okolicznych osiedli, by wspólnie spędzać czas, wymieniając się doświadczeniami i w swobodnej atmosferze rozmawiając o sprawach ważnych dla rodzin z małymi dziećmi. Niezależnie od podejmowanej tematyki nuda nie grozi najmłodszym uczestnikom kawiarenki - rozrywkę i zabawę zapewnią im instruktorzy Klubu Dukat. Podczas warsztatów Czyste ząbki dzieci nauczą się o zdrowych nawykach – m.in jak często i w jaki sposób szczotkować ząbki, co jeść, a czego unikać, by uśmiech był piękny i zdrowy. Dla rodziców Klub przygotował wykład nt.: zaburzeń odżywiania u dzieci i młodzieży.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE