Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców w Klubie Jędruś - luty

Klub Rodziców w Klubie Jędruś - luty

Klub Jędruś

luty 2020 r., os. Centrum A 6a

Program wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie Jędruś na luty.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

 • 6, 13.02., GODZ. 17.30-18.30, GIMNASTYKA DLA MAŁYCH I DUŻYCH
  Gimnastyka metodą Sherborne w ramach Klubu Rodziców. Podczas zajęć dzieci będą rozwijać świadomość własnego ciała i usprawniania ruchowego; świadomość przestrzeni i działania w niej; dzielenia przestrzeni z innymi ludźmi i nawiązywania z nimi bliskiego kontaktu. Prowadzenie: Joanna Augustyniak.
 • 13.02. GODZ. 19.00-21.00, SIŁA KOBIECOŚCI – BOLESNE MIESIĄCZKI
  Kolejne spotkanie cyklu warsztatów adresowanych do kobiet i organizowanych w ramach Klubu Rodziców. Podczas spotkania, składającego się zarówno z części teoretyczno-diagnostycznej, jak i ćwiczeń praktycznych pod okiem instruktora, uczestniczki zmierzą się z problemem dolegliwości podczas miesiączek. Ilość miejsc ograniczona, zapisy: jedrus@krakownh.pl Prowadzenie: Prowadzenie: Magdalena Rusiecka-Serwatka, fizjoterapeutka.

PROJEKT WSPÓLNA SOBOTA

 • 8.02. GODZ. 11.30-13.00, WARSZTAT RODZICA – TABLICE MANIPULACYJNE
  Zapraszamy do Jędrusiowego warsztatu rodzicielskiego. Wspólnie z pedagożką – Joanną Augustyniak stworzymy własne tablice manipulacyjne, dzięki którym nasze dziecko z łatwością będzie rozwijać swoje zmysły. Tablice manipulacyjne to rozwój w duchu Montessori.
 • 15.02. GODZ. 11.30-13.00, BAL WALENTYNKOWY
  Zapraszamy rodziców i dzieci do wspólnej zabawy i tańców w duchu walentynkowym.
 • 22.02. GODZ. 11.30-13.00, TŁUSTY CZWARTEK W SOBOTĘ. WEGAŃSKIE DONUTY
  Zapraszamy na tłusty czwartek w sobotę. W tym tygodniu jedzcie pączki z umiarem, bo w sobotę w Jędrusiu wspólnie ozdobimy, a następnie zjemy wegańskie donuty! Zapraszamy rodziców z dziećmi do wspólnej, pysznej zabawy.
 • 29.02. GODZ. 11.30-13.00, SPACER PO NOWEJ HUCIE – ALTERNATYWNE HISTORIE
  "Historie codzienności", czyli rodzinny spacer po Nowej Hucie śladami miejsc, praktyk i aktywności, które wykonujemy dzisiaj i które wykonujemy codziennie. A jak było kiedyś? Myślisz, że to nie może być ekscytujące? Weźcie udział w spacerze i sprawdźcie sami! Spacer poprowadzi Kasia Rafa, historyczka, przewodniczka po Krk.

RODZICIELSKIE KOŁO RATUNKOWE

 • 28.02. GODZ. 28.02., MASAŻ SHANTALA
  Masaż Shantala to technika, która pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, dlatego korzystanie z niej zaleca się każdemu rodzicowi. Doskonale relaksuje i uspokaja dziecko, a także sprawia, że maluchy uodparniają się na stres. Masaż sprawia, że między niemowlęciem a rodzicem nawiązuje się szczególny rodzaj więzi. Prowadzenie: Magdalena Rusiecka-Serwatka - fizjoterapeutka.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE