Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców w Klubie Karino - luty

Klub Rodziców w Klubie Karino - luty

Klub Karino

luty 2020 r., ul. Truskawkowa 4

Program wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie Karino na luty.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

 • 6, 13.02., GODZ. 20.30-21.30, ZUMBA DLA RODZIN
  Klub Karino zaprasza na zajęcia z cyklu Aktywna Rodzina realizowanego w ramach Klubu Rodziców. Zumba to trening aerobowy w rytm latynoskiej muzyki. To połączenie tańca z ćwiczeniami fizycznymi, przez co aktywność staje się dobrą zabawą. Ćwiczenie zumby pozytywnie wpływa na kondycję i zdrowie człowieka: dotlenia organizm, zapobiega schorzeniom układu krążenia i obniża poziom stresu.
 • 11, 18, 25.02. GODZ. 16.00-17.00, TANECZNO-RYTMICZNE ZAJĘCIA DLA RODZICÓW Z DZIEĆMI
  Zajęcia w ramach Klubu Rodziców, które mają na celu doświadczenie ruchu poprzez zabawę oraz kontakt rodzica z dzieckiem. Ćwiczenia pozwalają na zbudowanie komunikacji pozawerbalnej pomiędzy rodzicami i dziećmi. W czasie zajęć dziecko będzie mogło poprawić procesy motoryczne, poznawcze i emocjonalne i wyrażać swoje emocje.
 • 13.02. GODZ. 16.00-17.00, ZAJĘCIA Z DIETETYKIEM -
  UWAGA: Z POWODU CHOROBY PROWADZĄCEGO PRZENIESIONO NA 20.02

  W ramach warsztatów dietetycznych dzieci nauczą się podstawowych umiejętności przygotowania potraw. Jakich potrawy należy jeść więcej a jakich unikać. Dzieci poznają pełne świeżości i smaku produkty. Dietetyk zwróci także uwagę na uważne jedzenie z zaangażowaniem wszystkich zmysłów. Na warsztatach dzieci zdobędą wiedzę, że zdrowe jedzenie może być różnorodne, smaczne i kolorowe. W części praktycznej spotkania dzieci wraz z rodzicami przygotują własne soki wykonane z owoców i warzyw. Podsumowaniem warsztatów będzie wykonanie makiety przedstawiającej piramidę zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej dla dzieci i dorosłych.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE