Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców w Klubie 303 - luty

Klub Rodziców w Klubie 303 - luty

Klub 303

luty 2020 r., os. Dywizjonu 303 nr 1

Program wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie 303 na luty.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

  • 11, 18, 25.02., GODZ. 16.00-17.30, ZAJĘCIA MUZYCZNO-RUCHOWE
    Zajęcia muzyczno-ruchowe dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat w ramach Klubu Rodziców. To zabawy, które uwrażliwiają dzieci na rytm i muzykę. Podczas zajęć aktywność ruchowa łączy się płynnie z zajęciami twórczymi dla dzieci. Prace plastyczne z elementami sensoplastyki kładą nacisk na wykorzystanie przeróżnych materiałów dostępnych w naszej codzienności - nierzadko wtórnych - w niekonwencjonalny sposób. Łączą tworzenie z doświadczaniem otaczającego świata.

11 lutego - Klub proponuje zajęcia muzyczno-ruchowe z wykorzystaniem chusteczek, czerwonej bibuły oraz czerwonych instrumentów. A że luty to miesiąc pod znakiem koloru czerwonego, wypełniony serduszkami, w drugiej części spotkania wykonamy walentynkowe serca z masy solnej.

18 lutego - Karnawał to czas balów i zabaw tanecznych. Nim podczas spotkania ruszymy w tan, wykonamy tradycyjne karnawałowe maski. A że koniec okresu zabaw coraz bliżej, nie będziemy zwlekać z tańcami, śpiewem i tupaniem.

25 lutego - Mróz, mróz, mróz... czyli mroźne zajęcia ze sztucznym śniegiem, chustą Klanzy i torem przeszkód na rozgrzewkę. Czasami Pan Mróz maluje na szybach wspaniałe zimowe obrazy. My też spróbujemy namalować paluszkami równie piękne mroźne malowidła.

  • 15.02., GODZ. 13.30-14.30, CYRKOMOTORYKA
    Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku 3-6 lat, ćwiczących wspólnie z rodzicami, w oparciu o metodę cyrkomotoryki Riki Taeymans i Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. CZYTAJ WIĘCEJ

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE