Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców w Klubie Dukat - marzec

Klub Rodziców w Klubie Dukat - marzec

Klub Dukat

marzec 2020 r., ul. Styczna 1

UWAGA! W związku z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego informujemy, że wszystkie zajęcia oraz wydarzenia w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta zostają zawieszone do odwołania.

Program wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie Dukat na marzec

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

BABY CAFE
Drzwi do rodzinnej kawiarenki są szeroko otwarte dla mieszkańców Grębałowa i okolicznych osiedli, by wspólnie spędzać czas, wymieniając się doświadczeniami i w swobodnej atmosferze rozmawiając o sprawach ważnych dla rodzin z małymi dziećmi. Niezależnie od podejmowanej tematyki nuda nie grozi najmłodszym uczestnikom kawiarenki - rozrywkę i zabawę zapewnią im instruktorzy Klubu Dukat.

  • 4.03. GODZ. 17.00-18.00, TALERZYKI NA PATYKU
    Podczas kolejnego spotkania w rodzinnej kawiarence rodzice i dzieci będą mieli okazje nauczyć się niebanalnych sztuczek i trików cyrkowych. Warsztaty cyrkowe poprowadzą instruktorzy Klubu Dukat.
  • 11.03. GODZ. 17.00-18.00, W ZWIERZOGRODZIE
    11 marca Klub Dukat zaprosi uczestników na spotkanie ze zwierzakami. Do Klubu przybędą wraz z opiekunami psy oraz… alpaki. Warsztaty ze zwierzakami sprawią uczestnikom na pewno wiele radości. Na spotkanie obowiązują zapisy!
  • 18.03. GODZ. 17.00-18.00, MAGNETYCZNE WYKLEJANKI - ODWOŁANE!
    Podczas ostatniego spotkania w marcu zajmiemy się pracami plastycznymi – wspólnie wykonamy własne magnesy na lodówkę. Na spotkanie obowiązują zapisy!

AKADEMIA MĄDREGO RODZICA
Spotkania ze specjalistami w ramach cyklu Akademia Mądrego Rodzica mają na celu rozwijanie kompetencji rodzicielskich, wiedzy i umiejętności opiekuńczo-wychowawczych, a także zapewnić rodzicom wsparcie i pomoc w budowaniu prawidłowych więzi rodzinnych.

  • 25.03. GODZ. 17.00-18.00, CHUSTOWANIE - ODWOŁANE!Podczas kolejnego spotkania w ramach cyklu Akademia Mądrego Rodzica uczestnicy będę mieli możliwość skorzystania z porad i instruktażu specjalistki w zakresie noszenia dzieci w chustach. Przybliżone zostaną zasady chustowania i różne sposoby wiązań.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE