Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców w Klubie Jędruś - marzec

Klub Rodziców w Klubie Jędruś - marzec

Klub Jędruś

marzec 2020 r., os. Centrum A 6a

UWAGA! W związku z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego informujemy, że wszystkie zajęcia oraz wydarzenia w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta zostają zawieszone do odwołania.

Program wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie Jędruś na marzec.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

 • 5, 26.03. GODZ. 17.30-18.30, GIMNASTYKA DLA MAŁYCH I DUŻYCH - ODWOŁANE!
  Gimnastyka metodą Sherborne w ramach Klubu Rodziców. Podczas zajęć dzieci będą rozwijać świadomość własnego ciała i usprawniania ruchowego; świadomość przestrzeni i działania w niej; dzielenia przestrzeni z innymi ludźmi i nawiązywania z nimi bliskiego kontaktu. Prowadzenie: Joanna Augustyniak.
 • 7.03. GODZ. 11.30-13.00, PROJEKT WSPÓLNA SOBOTA: JA TEŻ JESTEM BOHATERKĄ – WARSZTATY KOMIKSOWE
  Każda z nas jest bohaterką, małą lub dużą. W pierwszą sobotę marca, w przededniu Dnia Kobiet, poczytamy wspólnie „Opowieści na dobranoc młodych buntowniczek”, które przybliżą nam historię kobiet, które zmieniały świat. Potem wspólnie stworzymy komiksy, którego głównymi postaciami będą bohaterki naszej codzienności: mamy, babcie, ciocie, nauczycielki, przedszkolanki, siostry…!
 • 14.03. GODZ. 11.30-13.00, PROJEKT WSPÓLNA SOBOTA: RODZINA W KADRZE - ODWOŁANE!
  Rodzina w kadrze to warsztaty dla rodziców, dla których fotografowanie własnego dziecka i utrwalanie wspomnień jest ważne. Zajęcia poprowadzi Paweł Łubkowski - artysta fotograf, a jednocześnie tata dwuletniej córki. Fotograf podzieli się swoim doświadczeniem zawodowym i podpowie, jak pokazać na zdjęciach emocje oraz ważne chwile z życia Waszej rodziny.
 • 19.03. GODZ. 19.00-21.00, SIŁA KOBIECOŚCI – WYTAŃCZMY SOBIE SPOKÓJ - ODWOŁANE!
  Klub Jędruś zaprasza na zajęcia relaksacyjne, które uwalniają ciało od stresu dnia codziennego, wyciszają, wzmacniają, mobilizują organizm do regeneracji. Tym razem tematem spotkania będzie taniec relaksacyjny, czyli co zrobić, aby ruch zamiast do zmęczenia prowadził do pozytywnego odprężenia. Prowadzenie: Zofia Noworól - joginka.
 • 27.03. GODZ. 12.00-14.00, RODZICIELSKIE KOŁO RATUNKOWE: PRZYGOTOWANIE DO PORODU - ODWOŁANE!
  Poród to przełomowy moment zarówno dla obojga rodziców, jak i dziecka, dla którego jest przejściem do nowych warunków życia, zmianą środowiska wodnego na gazowe i szokiem termicznym. Fizjologiczny poród następuję pomiędzy 37 a 42 tygodniem ciąży. O tym, jak rodzice mogą wspólnie przygotować się do tej chwili, w jaki sposób partner może wspierać i wspomagać matkę swojego dziecka przed, w trakcie i po akcji porodowej oraz co robić, by także samemu dziecku ułatwić przyjście na świat, podczas spotkania Rodzicielskiego Koła Ratunkowego opowie terapeutka uroginekologiczna i pediatryczna Magdalena Rusiecka-Serwatka.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE