Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców w Klubie Karino - marzec

Klub Rodziców w Klubie Karino - marzec

Klub Karino

marzec 2020 r., ul. Truskawkowa 4

UWAGA! W związku z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego informujemy, że wszystkie zajęcia oraz wydarzenia w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta zostają zawieszone do odwołania. 

Program wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie Karino na marzec.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

 • 3, 10, 31.03. GODZ. 16.00-17.00, ZAJĘCIA TANECZNO-RYTMICZNE - ODWOŁANE!
  Zajęcia w ramach Klubu Rodziców, które mają na celu doświadczenie ruchu poprzez zabawę. Pozwalają na zbudowanie komunikacji pozawerbalnej pomiędzy rodzicami i dziećmi. W czasie zajęć dziecko może poprawić procesy motoryczne, poznawcze i emocjonalne oraz wyrażać własne emocje. Rodzicom zajęcia dają możliwość obserwacji dziecka na tle grupy rówieśniczej i jego zachowań w stosunku do innych dzieci.
 • 3, 10, 31.03. GODZ. 17.00-18.00, BAJKOWE WIECZORY - ODWOŁANE! 
  Klub Rodziców w Klubie Karino zaprasza na niezwykłe spotkania z literaturą dziecięcą. Wspólna lektura dzieł najsłynniejszych bajkopisarzy i mniej znanych autorów książek dla najmłodszych przeniesie uczestników spotkania w baśniowe światy, gdzie czekać będą na nich poważne zadania: Budowa smoczej jamy albo domku z piernika, poszukiwanie skarbu piratów, podróż latającym dywanem. Wyzwań nie zabraknie, bo wyobraźnia twórców literatury dziecięcej jest tak samo nieograniczona, jak pomysłowość milusińskich.
 • 5.03. GODZ. 20.30-21.30, ZUMBA DLA RODZIN
  Jeżeli uważasz, że brak ci sił na aktywność fizyczną z powodu natłoku obowiązków rodzinnych – w Klubie Kraino przekonasz się, że jest odwrotnie: to brak ruchu sprawia, że czujesz się słabo. A ponieważ małe dziecko nie powinno stać na przeszkodzie ćwiczeniom i dbaniu o formę, w ramach Klubu Rodziców zapraszamy na zajęcia razem z podopiecznymi. Zumba to ćwiczenia aerobowe wykonywane w rytm latynoskiej muzyki. Zajęcia fitness poprawiają kondycję i mają pozytywny wpływ na zdrowie człowieka, zmniejszają ryzyko schorzeń układu ruchu, krążenia, a także obniżają poziom stresu.
 • 19.03. GODZ. 16.00-17.00, MAŁY ARCHITEKT - ODWOŁANE!
  Z pozoru zwykła zabawa klockami jest jednym z najbardziej twórczych, wzmacniających wrodzoną kreatywność, a zarazem oswajających z podstawowymi zasadami fizyki zajęć. Budowanie konstrukcji uczy planowania działań, rozbudza wyobraźnię przestrzenną, rozwija zdolności manualne. Mały architekt niekoniecznie zostanie dorosłym architektem, ale zabawa klockami konstrukcyjnymi na pewno przysłuży się jego rozwojowi. Pozostając przy tym doskonałą rozrywką – o czym szybko przypomną sobie biorący udział w zajęciach rodzice.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE