Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców w Klubie Zakole - marzec

Klub Rodziców w Klubie Zakole - marzec

Klub Zakole

marzec 2020 r., ul. Zakole 31

UWAGA! W związku z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego informujemy, że wszystkie zajęcia oraz wydarzenia w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta zostają zawieszone do odwołania.

Program wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie Zakole na marzec.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

  • 3, 5, 10, 26, 31.03. GODZ. 17.00, ZABAWY INTEGRACYJNE W KOLE - ODWOŁANE!
    Wspólne zabawy muzyczno-ruchowe rodziców z dziećmi - na sali widowiskowej lub w plenerze z udziałem animatora. Spotkania w swobodnej atmosferze. W ich trakcie dzieci poznają też bajki, baśnie oraz wiersze dla najmłodszych, czytane przez animatora lub rodzica.
  • 17.03. GODZ. 17.00, BYSTRY BOBAS - ODWOŁANE!
    Zajęcia, które stymulują i wspierają rozwój psychofizyczny niemowląt i dzieci do 3 lat. Przyzwyczajają najmłodszych do funkcjonowania w grupie, wzmacniają więzi między rodzicem a dzieckiem. Podczas zajęć, w trakcie różnorodnych zabaw, angażowane są prawie wszystkie zmysły bobasów (słuch, wzrok, dotyk, węch). Dzieci poznają między innymi piosenki w języku polskim i angielskim.
  • 24.03. GODZ. 17.00, SPOTKANIE ZE SPECJALISTĄ – PSYCHOLOG - ODWOŁANE!
    Konsultacje z psychologiem dla rodziców w zakresie ogólnego rozwoju psychofizycznego dziecka. Pomoc w poszukiwaniu specjalistów związanych z poradnictwem szczegółowym.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE