Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Wracamy do Klubu Dukat! ZróbMY laTO!

Wracamy do Klubu Dukat! ZróbMY laTO!

Klub Dukat

czerwiec 2020 r., ul. Styczna 1

Po przerwie wznawiamy działania Klubu. Jeszcze w czerwcu zapraszamy na warsztaty i zajęcia artystyczne a także warsztat logopedyczny i zajęcia ruchowe dla dzieci.

18.06, godz. 16:00-17:00, Akwarelki
Klub Dukat zaprasza na Akwarelki - zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym, które rozwijają wyobraźnię oraz sprawność manualną poprzez wędrówkę artystyczną po świecie kolorów, form i technik plastycznych. Dzięki różnorodności dostępnych materiałów dzieci mają możliwość eksperymentowania, stymulowania swoich zdolności twórczych oraz rozwijania fantazji.
Wstęp:15 zł/zajęcia

19.06, godz. 16:00-17:00, Zumba Kids
Żywiołowe rytmy i dużo ruchu to doskonała propozycja dodatkowej aktywności dla dzieci. Intensywność piosenek oraz trudność kroków jest dostosowana do stopnia zaawansowania grupy. W przypadku korzystnych warunków atmosferycznych, zajęcia są prowadzone na zewnątrz, na ogrodzonym terenie klubowym. Spotkania odbywają się raz w tygodniu, a prowadzi je Martyna Rzepień.
Wstęp: 20 zł/zajęcia

23.06, godz. 16:00-17:30, Laurka dla taty (quilling)
Klub Dukat zaprasza do wkręcenia się w quilling w trakcie warsztatów papieroplastyki. Będziemy kręcić, wywijać, nawijać i owijać, tworząc niepowtarzalne kartki okolicznościowe. Piękna laurka wręczona przez dziecko w Dniu Ojca sprawi, że każdemu prawdziwemu mężczyźnie oczy zaczną się pocić.
Wstęp: 15 zł

24.06, godz. 18:00-20:00, Klubowa Grupa Poetica
Zajęcia teatralne to nie tylko znakomita zabawa i mnóstwo satysfakcji z bycia artystą, ale również możliwość pracy nad poprawą sprawności ruchowej i umysłowej. Znakomita forma aktywnego spędzania czasu w gronie rówieśników. Przygotowujemy przedstawienia i występujemy dla publiczności. Klubowa Grupa Poetica jest adresowana do osób dorosłych, które chcą rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z teatrem. Próby odbywają się dwa razy w tygodniu pod czujnym okiem Magdaleny Rutkowskiej-Oliwy.
Uwaga: próby dla seniorów odbywają się wyłącznie w formie on-line, pozostałych członków Grupy i osoby zainteresowane dołączeniem do niej Klub zaprasza na zajęcia w trybie stacjonarnym.
Wstęp wolny.

29.06, godz. 17:30-19:00, Gimnastyka buzi i języka
Klub Dukat zaprasza do udziału w warsztatach logopedycznych. Gimnastyka buzi i języka to kreatywne zajęcia, które sprawią, że Twoje dziecko będzie chętnie ćwiczyć, traktując pracę nad rozwojem mowy jako okazję do wyśmienitej zabawy.
Wstęp: 15 zł

Na każde zajęcia obowiązują zapisy – telefoniczne lub mailowe (wymagane zwrotne potwierdzenie od pracownika Klubu):
tel. 12 645 17 90; 504 418 929, mail: dukat@krakownh.pl

Przed przybyciem na zajęcia należy obowiązkowo zapoznać się z regulaminami. Możliwy jest także najem sali, zgodnie z obowiązującym regulaminem wynajmowania sal.

Załącznik nr 1
Regulamin uczestnictwa w zajęciach obowiązujący w okresie pandemii koronawirusa COViD-19

Załącznik nr 2
Regulamin organizacji wydarzeń obowiązujący w okresie pandemii koronawirusa COViD-19

Załącznik nr 3
Regulamin korzystania z ogródków jordanowskich obowiązujący w okresie pandemii koronawirusa COViD-19

Załącznik nr 4
Regulamin wynajmowania sal obowiązujący w okresie pandemii koronawirusa COViD-19

Załącznik nr 6
Procedura postępowania na wypadek wystąpienia sytuacji podejrzenia zakażenia


powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE