Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Wracamy do Klubu Herkules! ZróbMY laTO!

Wracamy do Klubu Herkules! ZróbMY laTO!

Klub Herkules

czerwiec 2020 r., ul. gen. M. Karaszewicza-Tokarzewskiego 29

Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa otwieramy znów nasze podwoje. W czerwcu zapraszamy na dwa spotkania, podczas których wykonamy ładne i praktyczne ozdoby do domu. Na zajęcia obowiązują zapisy, szczegółowe informacje poniżej.

18.06, godz. 14:00, Warsztaty kwiatowe dla młodzieży i dorosłych
Żywe kwiaty czarują kształtami, przyciągają wzrok kolorami i oszałamiają zapachem. Ale ich piękno jest ulotne. Kwiaty szybko więdną i trzeba czekać cały rok, by znów mogły cieszyć wzrok. Ludzie starają się uchwycić ulotność kwiatów na zdjęciach, rysunkach, obrazach a także w rękodziele. Sztuczne kwiaty, mniej lub bardziej wiernie odtwarzające oryginały, wykonane z różnych materiałów, wytwarzane są na całym świecie. Klub Herkules proponuje, by wykonywać je z miłych w dotyku materiałów, przywołujących na myśl delikatną naturę prawdziwych kwiatów. Dlatego zaprasza młodzież i dorosłych na warsztaty kwiatowe, które odbędą się 18 czerwca o godzinie 14.00.
Wstęp: 5 zł

25.06, godz. 14:00, Coś z niczego - wikliNOWE

Klub Herkules zaprasza na warsztaty plastyczne "Coś z niczego". Uczestnicy spotkania nauczą się, jak z papierowej wikliny stworzyć gustowne osłonki na doniczki. Samodzielnie wykonane, różnobarwne, nie wymagające wielkich kosztów i nakładu pracy idealnie dopasują się do kształtu doniczki, dodatkowo ozdabiając domową roślinność.
Wstęp: 5 zł

Na każde zajęcia obowiązują zapisy – telefoniczne lub mailowe (wymagane zwrotne potwierdzenie od pracownika Klubu):
tel. 12 681 00 77; 504 419 140, mail: herkules@krakownh.pl

Przed przybyciem na zajęcia należy obowiązkowo zapoznać się z regulaminami. Możliwy jest także najem sali, zgodnie z obowiązującym regulaminem wynajmowania sal.

Załącznik nr 1
Regulamin uczestnictwa w zajęciach obowiązujący w okresie pandemii koronawirusa COViD-19

Załącznik nr 2
Regulamin organizacji wydarzeń obowiązujący w okresie pandemii koronawirusa COViD-19

Załącznik nr 3
Regulamin korzystania z ogródków jordanowskich obowiązujący w okresie pandemii koronawirusa COViD-19

Załącznik nr 4
Regulamin wynajmowania sal obowiązujący w okresie pandemii koronawirusa COViD-19

Załącznik nr 6
Procedura postępowania na wypadek wystąpienia sytuacji podejrzenia zakażenia


powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE