Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Wracamy do Klubu Jędruś! ZróbMY laTO!

Wracamy do Klubu Jędruś! ZróbMY laTO!

Klub Jędruś

czerwiec 2020 r., os. Centrum A 6a

Zapraszamy do Klubu Jędruś po przerwie. Poniżej prezentujemy planowane zajęcia. Na każde z nich obowiązują zapisy!

16, 23, 30.06, godz. 19:45-20:30, Gimnastyka dla mam i nie tylko Klub Jędruśzaprasza na zajęcia gimnastyczne dla pań, w szczególności do młodych mam. Ponieważ w okresie ciąży i porodu osłabieniu ulegają: obszar dna miednicy, brzucha czy mięśnie pleców, to im poświęcone zostanie wiele uwagi i czasu podczas zajęć. Proponowane zajęcia poprawiają samopoczucie, stabilizują miednicę, zmniejszają ból bioder i kręgosłupa, przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania układu moczowo-płciowego, uelastyczniają najważniejsze partie powłok skórnych i mięśni przygotowując je do porodu oraz przyspieszają powrót do formy po porodzie, pozytywnie wpływają na komfort i przyjemność zbliżeń intymnych.
Wstęp: 15 zł

17, 24.06, godz. 15:00-16:00, Akademia mocy
"Akademia mocy" to zajęcia kickboxingu dla dzieci i młodzieży - zajęcia sportowe oraz nauka technik sztuk walki i samoobrony. Zajęcia prowadzi mistrz świata w Kickboxingu - Kamil Dziadkowiec. Zajęcia to nie tylko wysiłek fizyczny - w ich trakcie zwraca się uwagę na rozwój osobisty, wzmacnianie wiary w siebie, pokonywanie własnych słabości i budowanie szacunku do innych ludzi. Akademia mocy - ucz się od Mistrza!
Wstęp: 10 zł

17, 24.06, godz. 16:00-17:30, Koło Gospodyń Miejskich
Koło Gospodyń Miejskich w Nowej Hucie po przerwie zbiera się ponownie w Klubie Jędruś. Spotkania nowohucianek, poświęcone różnym tematom, pasjom i zajęciom, sprzyjają wymianie doświadczeń, tworzeniu wspólnoty, a przede wszystkim - ciekawemu spędzeniu wolnego czasu w damskim gronie. Trwają już od półtora roku, a uczestniczki dzielą się wrażeniami i pomysłami, oraz omawiają plany kolejnych spotkań w grupie, utworzonej w serwisie Facebook: fb.com/groups/287906588744230/
Wstęp wolny

19, 26.06, godz. 10:00-12:00, Sala wolnego brykania
Swobodna zabawa ma kluczowe znaczenie w procesie rozwoju dziecka. Podczas zabawy najmłodsi poznają świat, uczą się współpracy w grupie, poznają granice swoje i innych. "Sala wolnego brykania" to czas na przebywanie nie tylko w gronie rówieśników, ale też wśród osób w innym wieku - Klub Jędruś zaprasza do zabawy dzieci do 10 roku życia.
Wstęp: 5 zł

19, 23, 26, 30.06, godz. 16:00-18:00, Jesteśmy w Centrum
Klub Jędruś zaprasza na zajęcia świetlicowe dla dzieci w wieku od 8 do 13 lat. Zajęcia mają charakter integracyjny i ogólnorozwojowy. W ich trakcie zwraca się szczególną uwagę na wzmacnianie umiejętności miękkich, naukę pracy w grupie, współpracy oraz asertywności. "Jesteśmy w Centrum" to dobra zabawa, przyjazna atmosfera, wycieczki oraz "jędrusiowa" wspólnota.
Wstęp: 5 zł za 4 spotkania

20, 27.06, godz. 11:30-13:00, Centrum Sąsiedzkie

Na każde zajęcia obowiązują zapisy – telefoniczne lub mailowe (wymagane zwrotne potwierdzenie od pracownika Klubu):
tel. 12 644 68 10 wew. 21; 504 418 913, mail: jedrus@krakownh.pl

Przed przybyciem na zajęcia należy obowiązkowo zapoznać się z regulaminami. Możliwy jest także najem sali, zgodnie z obowiązującym regulaminem wynajmowania sal.

Załącznik nr 1
Regulamin uczestnictwa w zajęciach obowiązujący w okresie pandemii koronawirusa COViD-19

Załącznik nr 2
Regulamin organizacji wydarzeń obowiązujący w okresie pandemii koronawirusa COViD-19

Załącznik nr 3
Regulamin korzystania z ogródków jordanowskich obowiązujący w okresie pandemii koronawirusa COViD-19

Załącznik nr 4
Regulamin wynajmowania sal obowiązujący w okresie pandemii koronawirusa COViD-19

Załącznik nr 6
Procedura postępowania na wypadek wystąpienia sytuacji podejrzenia zakażenia


powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE