Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Wracamy do Klubu Mirage! ZróbMY laTO!

Wracamy do Klubu Mirage! ZróbMY laTO!

Klub Mirage

czerwiec 2020 r., os. Bohaterów Września 26

Zapraszamy na zajęcia w Klubie Mirage. Rozruszamy wspólnie nasze mięśnie i spróbujemy swoich się w ekoplastycznych działaniach. Na zajęcia obowiązują zapisy, szczegółowe informacje poniżej.

16, 17, 18, 19.06, godz. 16:30, Plastycznie ZróbMY ekolaTO
Klub Mirage zaprasza na cykl zajęć plastycznych dla dzieci powyżej 3 roku życia. Warzywne stempelki, ekozwierzątka, malowanie piaskiem, małe origami, doniczki na zioła, pudełko na wakacyjne skarby - to tylko część zadań, jakie czeka na uczestników zajęć. Za sprawą kreatywnych działań i twórczego zapału młodych mieszkańców, prawdziwe lato na stałe zagości w Mistrzejowicach.
Wstęp: 10 zł

17, 19.06, godz. 18:30, Fit & Dance
Czas rozruszać wyjątkowo w tym roku zastane mięśnie! Klub Mirage zaprasza na gimnastykę dla dorosłych. Fit & Dance to zajęcia, które łączą klasyczną gimnastykę i najpopularniejsze programy treningowe, dla urozmaicenia wplatając elementy tańca. Ćwiczenia przy muzyce pozwalają utrzymać uczestnikom właściwy rytm, jednocześnie dostosowując intensywność wysiłku do indywidualnych możliwości.
Wstęp: 15 zł

Na każde zajęcia obowiązują zapisy – telefoniczne lub mailowe (wymagane zwrotne potwierdzenie od pracownika Klubu):
tel. 12 645 72 09; 504 419 139, mail: mirage@krakownh.pl

Przed przybyciem na zajęcia należy obowiązkowo zapoznać się z regulaminami. Możliwy jest także najem sali, zgodnie z obowiązującym regulaminem wynajmowania sal.

Załącznik nr 1
Regulamin uczestnictwa w zajęciach obowiązujący w okresie pandemii koronawirusa COViD-19

Załącznik nr 2
Regulamin organizacji wydarzeń obowiązujący w okresie pandemii koronawirusa COViD-19

Załącznik nr 3
Regulamin korzystania z ogródków jordanowskich obowiązujący w okresie pandemii koronawirusa COViD-19

Załącznik nr 4
Regulamin wynajmowania sal obowiązujący w okresie pandemii koronawirusa COViD-19

Załącznik nr 6
Procedura postępowania na wypadek wystąpienia sytuacji podejrzenia zakażenia


powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE