Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Wracamy do Klubu Zakole! ZróbMY laTO!

Wracamy do Klubu Zakole! ZróbMY laTO!

Klub Zakole

czerwiec 2020 r., ul. Zakole 31

Wracamy do Klubu i zapraszamy Was na na warsztaty aktorskie i zumbę dla dorosłych. Końcówką czerwca powitamy również poetycko lato! Na zajęcia i wydarzenia obowiązują zapisy, szczegółowe informacje poniżej!

19.06, godz. 17:00-19:30, Warsztaty aktorskie
Klub Zakole zaprasza na warsztaty aktorskie. U nas tylko wiek nie gra roli! Uczestnicy zajęć od praktyków uczyć się będą tajników zawodu - podstaw budowania postaci, pracy z partnerem scenicznym, sposobów pamięciowego opanowania tekstu, metod panowania nad tremą. Nauczą się wykorzystywać emocje i je pokazywać. Poznają zasady funkcjonowania otoczenia scenicznego, pracy nad spektaklem, używania rekwizytów i kostiumów, charakteryzacji.
Wstęp: 15 zł

23, 25,30.06, godz. 19:00-20:00, Zumba dla dorosłych
Klub Zakole zaprasza na zajęcia zumby, będącej połączeniem elementów tańców latynoamerykańskich oraz ćwiczeń fitness. Choreografia zumby łączy hip-hop, sambę, salsę, mambo, sztuki walki, a nawet taniec brzucha. To idealna propozycja dla lubiących intensywnie dbać o kondycję i zdrową sylwetkę. Zajęcia prowadzi Agnieszka Wawro – licencjonowany instruktor zumby.
Wstęp: 15 zł

3.07, godz. 19:00-20:00, Zakole poezji - Dotyk lata
„Zakole Poezji” to cykl spotkań, poświęconych interpretacji poezji o różnorodnej tematyce. Pierwsze spotkanie po dłuższej nieobecności będzie niezwykle pogodne i słoneczne. Czytane i interpretowane będą wiersze o tematyce lata. ZróbMY laTO w Kantorowicach!

Na każde zajęcia obowiązują zapisy – telefoniczne lub mailowe (wymagane zwrotne potwierdzenie od pracownika Klubu):
tel. 517 293 030, mail: zakole@krakownh.pl

Przed przybyciem na zajęcia należy obowiązkowo zapoznać się z regulaminami. Możliwy jest także najem sali, zgodnie z obowiązującym regulaminem wynajmowania sal.

Załącznik nr 1
Regulamin uczestnictwa w zajęciach obowiązujący w okresie pandemii koronawirusa COViD-19

Załącznik nr 2
Regulamin organizacji wydarzeń obowiązujący w okresie pandemii koronawirusa COViD-19

Załącznik nr 3
Regulamin korzystania z ogródków jordanowskich obowiązujący w okresie pandemii koronawirusa COViD-19

Załącznik nr 4
Regulamin wynajmowania sal obowiązujący w okresie pandemii koronawirusa COViD-19

Załącznik nr 6
Procedura postępowania na wypadek wystąpienia sytuacji podejrzenia zakażenia


powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE