Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Sztukarnia wraca! ZrobMY laTO!

Sztukarnia wraca! ZrobMY laTO!

Klub Zgody

czerwiec 2020 r. tymczasowo - Klub Jędruś, os. Centrum A 6a

Wracamy  zajęciami Sztukarnia, ale tymczasowo zaprosimy Was w gościnne progi Klubu Jędruś. Na zajęcia obowiązują zapisy, szczegółowe informacje poniżej.

25 i 29.06, godz. 16:00-17:30, Sztukarnia
Klub Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Centrum A 6a)
Klub Zgody zaprasza do udziału w Sztukarni, organizowanych po sąsiedzku w Klubie Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. To warsztaty artystyczne mające na celu odkrywanie świata plastycznego pełnego kolorów, form, ciekawostek ze świata twórczego i niebanalnej sztuki tworzenia czegoś z niczego. Podczas zajęć uczestnicy będą wykorzystywać różne techniki artystyczne – malarstwo, rysunek, wyklejanki, rękodzieło, up-recykling i wiele innych.
Wstęp: 15 zł

Na każde zajęcia obowiązują zapisy – telefoniczne lub mailowe (wymagane zwrotne potwierdzenie od pracownika Klubu):
tel. 504 419 158, mail: zgody@krakownh.pl

Przed przybyciem na zajęcia należy obowiązkowo zapoznać się z regulaminami. Możliwy jest także najem sali, zgodnie z obowiązującym regulaminem wynajmowania sal.

Załącznik nr 1
Regulamin uczestnictwa w zajęciach obowiązujący w okresie pandemii koronawirusa COViD-19

Załącznik nr 2
Regulamin organizacji wydarzeń obowiązujący w okresie pandemii koronawirusa COViD-19

Załącznik nr 3
Regulamin korzystania z ogródków jordanowskich obowiązujący w okresie pandemii koronawirusa COViD-19

Załącznik nr 4
Regulamin wynajmowania sal obowiązujący w okresie pandemii koronawirusa COViD-19


powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE