Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców w Klubie Zakole - lipiec

Klub Rodziców w Klubie Zakole - lipiec

Klub Zakole

lipiec 2020 r., ul. Zakole 31

Program wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie Zakole na lipiec.

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy!

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

  • 2.07, godz. 17:00, Bystry bobas

Zajęcia, które stymulują i wspierają rozwój psychofizyczny niemowląt i dzieci do 3 lat. Przyzwyczajają najmłodszych do funkcjonowania w grupie, wzmacniają więzi między rodzicem a dzieckiem. Podczas zajęć, w trakcie różnorodnych zabaw, angażowane są prawie wszystkie zmysły bobasów (słuch, wzrok, dotyk, węch). Dzieci poznają między innymi piosenki w języku polskim i angielskim.

  • 7.07, godz. 17:00, Fit Dance Kids

Fit Dance Kids to zajęcia sportowo-taneczne poświęcone poznawaniu przez małych uczestników swoich możliwości ruchowych, rozwijaniu poczucia rytmu i wyzwalaniu naturalnej ekspresji ruchów. Udział w nich to, zgodnie z zasadą Klubu Rodziców, nauka przez zabawę - wyzwanie, fantastyczna przygoda i beztroska rozrywka, która wzmacnia sprawność fizyczna i pozwala poznać podstawy tańca.

  • 9.07, godz. 17:00, Smyko–Multisensoryka®

Smyko–Multisensoryka® to zajęcia sensoryczne, których program został stworzony w oparciu o teorię integracji sensorycznej. W trakcie spotkań stymulacji podlegają zmysły małych uczestników, a zajęcia są modyfikowane w zależności od potrzeb i możliwości członków grupy. Prowadzący proponuje zabawy i aktywności, ale jest też czas na zabawę własną. Warsztaty są tak aranżowane, by każdy znalazł podczas nich coś dla siebie. Rodzice uczą się, jak bawiąc się z własnym dzieckiem, wspierać jego rozwój.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE