Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców w Klubie 303 - lipiec

Klub Rodziców w Klubie 303 - lipiec

Klub 303

lipiec 2020 r., os. Dywizjonu 303 nr 1

Program wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie 303 na lipiec.

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy!

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

  • 1.07, godz. 10:00-11:00, Magiczne dłonie i dmuchańce-chuchańce

Podczas zajęć zostaną wykonane prace plastyczne, dzięki którym będzie można poćwiczyć oddychanie. Ćwiczenia te będą wykonywane na specjalnym torze przeszkód. Na koniec zajęć pojawi się EL DOMEL - znany cyrkowiec i pokaże kilka magicznych sztuczek.

  • 15.07, godz. 10:00-11:00, Robaczki

Klub 303 zaprasza na spotkanie Klubu Rodziców. Zadaniem jego uczestników będzie wykonanie prac plastycznych (gąsienice i motyle) z kół, kółek, kółeczek… W trakcie zabaw ruchowych dzieci będą szukać owadów, żab i innych stworzeń, mieszkających na łące. Pod koniec pojawi się EL DOMEL - znany cyrkowiec, by pokazać zaczarowane cyrkowe przedmioty, które także mogą zamienić się w robaczki.

  • 17.07, godz. 10:00-11:00, Klub Rodziców: Potworki

Uczestnicy zajęć zajmą się wykonaniem potwornej pracy plastycznej - balonikowego gniotka. W części spotkania, poświęconej zabawom ruchowym, zamienią się w potworki, które skaczą, biegają i straszą. A na koniec - zawita znany cyrkowiec EL DOMEL, który przyprowadzi swojego ulubionego Cyrkowego Potworka.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE