Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców w Klubie Jędruś - lipiec

Klub Rodziców w Klubie Jędruś - lipiec

Klub Jędruś

lipiec 2020 r., os. Centrum A 6a

Program wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie Jędruś na lipiec.

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy!

W KLUBIEWstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

  • 1.07, godz. 17:30, Rodzicielskie Koło Ratunkowe - Aktywny rodzic

Zajęcia dla rodziców z wykorzystaniem wózków dziecięcych. Podczas zajęć fizjoterapeutka zaprezentuje przykładowe ćwiczenia usprawniające dla rodziców. Ćwiczenia te można wykonywać podczas spaceru z maluchem.

  • 7.07, godz. 17:30, Siła kobiecości: Ciało bez skalpela 2

Ciało bez skalpela, czyli co robić, aby zatrzymać swoje lata. Celem warsztatów jest uświadomienie kobietom, jak wiele można zdziałać za pomocą różnych zabiegów, które da się wykonać w domu. To nauka masażu twarzy i drenażu limfatycznego, poznawanie technik wstrzymywania starzenia się skóry i polepszania jej jędrności, a także niwelowania zmarszczek. Prowadzenie: Agnieszka Markowska – licencjonowana fizjoterapeutka, trenerka i rehabilitantka.

ON-LINE
Zajęcia odbywają się on-line, instruktorka łączy się z uczestnikami z wykorzystaniem bezpłatnego w użyciu programu CISCO webex. Zajęcia dla dzieci w wieku 2-5 lat oraz ich rodziców/opiekunów.
Udział w zajęciach Klubu Rodziców on-line jest bezpłatny.

Szczegóły: fb.com/groups/2526463424333889/

  • 7, 21.07, godz. 10:00, Mali odkrywcy

Klub Jędruś zaprasza małych odkrywców! Podczas zajęć budzimy ciekawość dzieci i chęć eksperymentowania, poznawania świata i nowych jego elementów. Z prostych składników i przedmiotów, które można znaleźć w każdym domu, stworzymy sensoplastyczne masy i zabawki wspierające integrację sensoryczną maluchów. W każdym tygodniu, kilka dni przed spotkaniem rodzice otrzymają listę składników, które będą potrzebne do wspólnej zabawy. W czasie, gdy dzieci będą kreatywnie zajęte, rodzice otrzymają solidną dawkę wiedzy i pomysłów na ćwiczenia i zabawy wspierające integrowanie wrażeń zmysłowych (wzrokowych, słuchowych, węchowych, smakowych, dotykowych, proprioceptywnych i przedsionkowych).

  • 14, 28.07, godz. 10:00, Miganie i śpiewanie

Klub Jędruś zaprasza na wyjątkowe zajęcia, które rozwijają zdolności melodyczne i rytmiczne dzieci, uwrażliwiają je na muzykę, przyspieszają rozwój mowy, wzmacniają koordynację ruchową i zdolności manualne. Podczas spotkań online poznajemy piosenki, wiersze, proste melodie i zabawy, w które wplatane są znaki języka migowego. Rodzicom udostępnione będą plansze z obrazkami do pobrania oraz informacje o niezbędnych materiałach.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE