Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców w Klubie Dukat - lipiec

Klub Rodziców w Klubie Dukat - lipiec

Klub Dukat

lipiec 2020 r., ul. Styczna 1

Program wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie Dukat na lipiec.

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy!

W KLUBIE
Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

Baby CafeDrzwi do rodzinnej kawiarenki są szeroko otwarte dla mieszkańców Grębałowa i okolicznych osiedli, by wspólnie spędzać czas, wymieniając się doświadczeniami i w swobodnej atmosferze rozmawiając o sprawach ważnych dla rodzin z małymi dziećmi. Niezależnie od podejmowanej tematyki nuda nie grozi najmłodszym uczestnikom kawiarenki - rozrywkę i zabawę zapewnią im instruktorzy Klubu Dukat.

  • 1.07, godz. 17:00, Zabawy bez przyrządów

 1 lipca zapraszamy na kreatywne zajęcia bez przyrządów.

  • 3.07, godz. 17:00, Baby Cafe - Balonowe zwierzaki

Piesek, motyl, a może wąż? Ty też możesz skręcać z balonów kształty, o jakich tylko zamarzysz! Klub Dukat zaprasza na warsztaty z kręcenia balonów. Modelowanie balonów to świetna zabawa nie tylko dla dzieci!

  • 8.07, godz. 17:00, Klub Rodziców: Baby Cafe - W Zwierzogrodzie

Tym razem zapraszamy na spotkanie ze zwierzakami. Do Klubu przybędą wraz z opiekunami psy oraz… alpaki.

ON-LINEUdział w zajęciach Klubu Rodziców on-line jest bezpłatny.

Szczegóły: fb.com/groups/2126574027489004

  • 14.07, godz. 18:00, Gimnastyka mamy i smyka

Klub Dukat w ramach Klubu Rodziców on-line zaprasza na zajęcia ogólnorozwojowe, prowadzone przez fizjoterapeutkę Elżbietę Zmilczak. W czasie spotkania istnieje możliwość skorzystania z indywidualnej konsultacji.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE