Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców w Klubie Dukat - wrzesień

Klub Rodziców w Klubie Dukat - wrzesień

Klub Dukat

wrzesień 2020 r., ul. Styczna 1

Program wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie Dukat na wrzesień.

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy!

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

BABY CAFEDrzwi do rodzinnej kawiarenki są szeroko otwarte dla mieszkańców Grębałowa i okolicznych osiedli, by wspólnie spędzać czas, wymieniając się doświadczeniami i w swobodnej atmosferze rozmawiając o sprawach ważnych dla rodzin z małymi dziećmi. Niezależnie od podejmowanej tematyki nuda nie grozi najmłodszym uczestnikom kawiarenki - rozrywkę i zabawę zapewnią im instruktorzy Klubu Dukat. 

  • 2.09. godz. 17.00, Warsztaty szyciaW ramach pierwszego spotkania w nowym roku szkolnym zapraszamy na warsztaty szycia, podczas których każdy z uczestników będzie miał możliwość własnoręcznego wykonania zabawki sensorycznej.
  • 9.09. godz. 17.00, Rodzinna Zumba9 września zapraszamy na rodzinne zajęcia taneczne. Zumba to porządna dawka ruchu, ale też doskonała zabawa. 
  • 23.09. godz. 17.00, Magnesowe wyklejankiPodczas kolejnego spotkania wspólnie wykonamy magnesy na lodówkę. 
  • 30.09. godz. 17.00, Na wesołej pięcioliniiPodczas kolejnych zajęć poznawać będziemy gitarę – jej budowę, historię, proste chwyty. Naukę połączymy z tanecznymi zabawami, do których zaprosi nas Zenon Wojnar.

AKADEMIA MĄDREGO RODZICA

  • 16.09. godz. 17.00, Gimnastyka Mamy i SmykaZajęcia ogólnorozwojowe, prowadzone przez fizjoterapeutkę Elżbietę Zmilczak. W czasie spotkania istnieje możliwość skorzystania z indywidualnej konsultacji.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE