Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedź
Klub Rodziców w Klubie 303 - wrzesień

Klub Rodziców w Klubie 303 - wrzesień

Klub 303

wrzesień 2020 r., os. Dywizjonu 303 nr 1

Program wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie 303 na wrzesień.

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy!

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

ZAJĘCIA MUZYCZNO-RUCHOWE dla dzieci od 2 do 4 lat
Zajęcia muzyczno-ruchowe przeplatane zajęciami plastycznymi z elementami sensoplastyki. Zabawy, które uwrażliwiają dzieci na rytm i muzykę, łączące się płynnie z zajęciami twórczymi. NAcisk położony jest na wykorzystanie przeróżnych codziennych materiałów, nierzadko wtórnych, w niekonwencjonalny sposób. Zajęcia łączą tworzenie z doświadczaniem otaczającego świata. Zajęcia manualne uczą dzieci różnych technik i form pracy plastycznej, odmiennych faktur materiałów plastycznych i rozwijają wyobraźnię.

  • 22.09. godz. 16.00-17.30, WAKACJE PIASKIEM MALOWANEWspólnie powrócimy do wakacyjnych wspomnień; widoku morza, gór, jezior. Przywołane wspomnienia staną się inspiracją do wykonania prac plastycznych malowanych kolorowym piaskiem. Nie zabraknie także wakacyjnych piosenek i zabaw w kole. Być może rodzice przypomną sobie swoje wakacyjne piosenki z dzieciństwa.
  • 29.09. godz. 16.00-17.30, „GDY JUŻ LATA NIE MA”Gdy zakończy się lato i miną wakacje to przychodzi jesień ubrana w zmyślne kreacje. Podczas zajęć wykonamy jesienne prace plastyczne. Następnie, poprzez zabawy ruchowe i tańce przygotujemy się na przywitanie Pani Jesieni. Na koniec odwiedzi nas EL DOMEL znany cyrkowiec i pokaże nam swój zaczarowany cyrk.

powrót do listy zapowiedzi...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE