Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedzi

Filtr wyszukiwania:  

Listopad 2018 - program wydarzeń

Listopad 2018 - program wydarzeń

Program wydarzeń w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta na listopad.

czytaj więcej...

Kluby Rodziców - listopad

Kluby Rodziców - listopad

listopad 2018 r.

Szczegółowe programy wydarzeń w Klubach Rodziców na październik:

czytaj więcej...

Bezsenność - wykład

Bezsenność - wykład

Klub Zgody

22 listopada 2018 r. - godz. 15:30, os. Zgody 1

Klub Zgody zaprasza na wykład, poświęcony bezsenności. O tym, jakie są przyczyny tej poważnej dolegliwości i jak jej zapobiegać oraz na czym polega właściwa higiena snu opowie mgr farmacji Patryk Cyb. Słuchacze wykładu dowiedzą się, jakie istnieją fazy snu i poznają ich wpływ na jakość nocnego wypoczynku.

Wstęp wolny.

czytaj więcej...

Australia, Wyspy Salomona i Fiji - wykład

Australia, Wyspy Salomona i Fiji - wykład

19 listopada 2018 r. - godz. 15.30, os. Centrum A 6a

Nowohucka Akademia Seniora zaprasza na spotkanie z geografem i podróżnikiem - Mariuszem Gotfrydem, który opowie i zaprezentuje kadry ze swojej podróży po Australii, Wyspach Salomona i Fiji.

Wstęp wolny.

czytaj więcej...

Marzenie o wolności - wieczór patriotyczny

Marzenie o wolności - wieczór patriotyczny

Klub Dukat

18 listopada 2018 r. - godz. 16.00, ul. Styczna 1

Klub Dukat zaprasza na wieczór patriotyczny z okazji stulecia odzyskania niepodległości. W programie wydarzenia prezentacja ekspozycji historycznej, przygotowanej przez miłośnika dziejów, pana Henryka Woźniaka, a w warstwie artystycznej – występ Klubowej Grupy Poetica z programem zatytułowanym "Marzenie o wolności", opracowanym na podstawie scenariusza Lucyny Rutkowskiej i w reżyserii Magdaleny Rutkowskiej-Oliwa. Dla uczestników przygotowano poczęstunek i ciepłe napoje.

Wstęp wolny.

czytaj więcej...

Festiwal Rozmaitości

Festiwal Rozmaitości

Klub 303

17, 18 listopada 2018 r. - godz. 14.00-19.00, os. Dywizjonu 303 nr 1

Jak wyhodować LAS W SŁOIKU, stworzyć własny KOMIKS albo COŚ Z NICZEGO? Co kryje się pod tajemniczą nazwą CAPOEIRA i jak grają BUM BUM RURKI? Jak to jest być CYRKowcem, a jak DidżeJem?

Odpowiedź na wszystkie te pytania będzie można znaleźć podczas Festiwalu Rozmaitości – dwóch dni warsztatów, pokazów i doskonałej zabawy dla rodziców i dzieci od 3 roku życia. Na imprezę zaprasza Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Dywizjonu 303 nr 1) w weekend 17 i 18 listopada br., w godzinach od 14.00 do 19.00.

czytaj więcej...

100 lat niepodległości - Marzenie o wolności

100 lat niepodległości - Marzenie o wolności

Klub Aneks

16 listopada 2018 r. - godz. 18.00, ul. A. Mycielskiego 11

Program artystyczny upamiętniający odzyskanie przez Polskę niepodległości przygotowany przez Klubową Grupę Poetica z Klubu Dukat Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. Grupę tworzą mieszkańcy Grębałowa stawiając na integrację międzypokoleniową. Reżyserem programu jest Magdalena Rutkowska-Oliwa, a autorem scenariusza Lucyna Rutkowska.

Wstęp wolny.

czytaj więcej...

Zaczarowany maraton fitness

Zaczarowany maraton fitness

Klub Mirage

16 listopada 2018 r. - godz. 18.00, os. Bohaterów Września 26

Klub Mirage zaprasza wszystkie zwolenniczki zdrowego i aktywnego stylu życia oraz dobrej zabawy do udziału w Zaczarowanym Maratonie Fitness. W programie zajęcia z aerobiku oraz zumby.

czytaj więcej...

Sztuka i kultura w Klubie Rodziców

Sztuka i kultura w Klubie Rodziców

Klub Karino

15 i 22 listopada 2018 r. - godz. 16.30-17.30, ul. Truskawkowa 4

Celem zajęć jest przede wszystkim rozbudzenie ciekawości i zainteresowania sztuką, zapoznanie dzieci z dziełami uznanymi i podziwianymi na całym świecie, a także uzupełnienie i poszerzenie wiedzy, którą najmłodsi już posiadają oraz odtworzenie je w praktyce. Zależy nam, aby pokazać dzieciom oraz rodzicom, że świat sztuki jest dla wszystkich.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ płacą 0,50 zł. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków. Dzieci do lat 3 biorą udział w zajęciach wyłącznie pod opieką rodziców lub prawnych opiekunów.

czytaj więcej...

Finał projektu Młoda Huta Niepodległa - Akcja Wol(n)ica

Finał projektu Młoda Huta Niepodległa - Akcja Wol(n)ica

Klub Jedność

14 listopada 2018 r. - godz. 09.00-13.30, ul. Drożyska 3c

14 listopada 2018 roku w godzinach między 9:00 a 13:00 na osiedlu Wolica, w ramach finału projektu „Młoda Huta Niepodległa – akcja Wol(N)ica” zostanie rozegrana patriotyczna gra terenowa. Do udziału w grze zostali zaproszeni uczniowie Szkoły Podstawowej nr 142 oraz I Gimnazjum Małopolskiego Centrum Edukacji III z osiedla Wolica, oraz gościnnie Szkoły Podstawowej nr 74 z osiedla Branice, zaangażowani we wcześniejsze etapy projektu.

czytaj więcej...

STRONA 1/271

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE