Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedzi

Filtr wyszukiwania:  

Wakacyjne miesiące w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta

Wakacyjne miesiące w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta

lipiec - sierpień 2019 r.

Wakacyjne miesiące wyznaczają nieco inny tryb pracy naszych Klubów. Toczy się Akcja Lato, ale chcemy zaprosić Was również na kilka innych letnich wydarzeń. Już w najbliższy czwartek i piątek będzie można poćwiczyć z instruktorami cyrku i obejrzeć spektakl Cyrk-O-Maniaków z Klubu 303 podczas 32. Festiwalu ULICA. W dwa piątki lipca spotkamy się także na planszowych gierkach w Klubie Wersalik. Sierpień to oczywiście czas Dożynek Dzielnicy XVIII Nowa Huta. W tym roku gospodarzem Dożynek będzie osiedle Wróżenice. Na piknikowe zakończenie wakacji zaprosi Klub Jędruś. Szczegółowe informacje o wydarzeniach poniżej. Spędźcie z nami te kilka wakacyjnych dni, a w wolnych chwilach wypoczywajcie i korzystajcie z pięknej pogody!

czytaj więcej...

Dożynki Dzielnicowe Wróżenice 2019

Dożynki Dzielnicowe Wróżenice 2019

teren przy OSP Wróżenice, ul. Wróżenicka 49

W niedziele 18 sierpnia barwnym korowodem, który wyruszy o godz. 12.30 rozpocznie się coroczne święto plonów Dzielnicy XVIII Nowa Huta. O godz. 13.00 sprawowana będzie Msza święta plenerowa, podczas której zgromadzeni wspólnie dziękować będą za tegoroczne zbiory. Jak co roku, również i w tym nie może zabraknąć Przeglądu Wieńców Dożynkowych. Nie zabraknie także innych atrakcji w postaci występów artystycznych oraz wesołego miasteczka dla najmłodszych. Zaplanowano także występ niespodziankę. Święto plonów zakończy zabawa taneczna przy muzyce na żywo. Do wspólnego świętowania zapraszają Rada Dzielnicy XVIII Nowa Huta, Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, OSP Wróżenice i Zespół Wróżenianki.

Szczegółowe informacje wkrótce.

Wstęp wolny.

czytaj więcej...

Przerwa wakacyjna Klubu Krzesławice

Przerwa wakacyjna Klubu Krzesławice

Klub Krzesławice

Informujemy, że w dniach 8-28 lipca Klub Krzesławice będzie nieczynny z powodu przerwy urlopowej pracowników. Zapraszamy do kontaktu po tym terminie.    

czytaj więcej...

WYOBRAŹ SOBIE, ŻE W MIEŚCIE TEŻ JEST SUPER! Akcja Lato 2019 z Ośrodkiem Kultury Kraków-Nowa Huta

WYOBRAŹ SOBIE, ŻE W MIEŚCIE TEŻ JEST SUPER! Akcja Lato 2019 z Ośrodkiem Kultury Kraków-Nowa Huta

24 czerwca - 30 sierpnia 2019 r.

Pierwsze oznaki lata nadciągnęły nad Kraków. Wysokie temperatury sprawiły, że krótkie rękawki i spodenki wróciły do łask, a nasze myśli uciekają ku wakacyjnym planom. Być może część rodziców zaplanowała już wyjazdy swoich pociech na kolonie, do rodziny na wieś, a może na wspólny urlop za granicą. Tych rodziców, którzy jeszcze takich planów nie mają, Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta zaprasza do zapoznania się z ofertą Akcji Lato 2019, bogatej w całe mnóstwo warsztatów i wycieczek po Krakowie i okolicach, bo „w mieście też jest super!”.

czytaj więcej...

Ty też możesz zostać cyrkowcem!

Ty też możesz zostać cyrkowcem!

Klub 303

os. Dywizjonu 303 nr 1

Cyrk w Klubie 303 potrzebuje nowej, świeżej krwi, w związku z tym ogłaszamy NABÓR!!!!!!

Jeśli są na sali osoby, które:

- mają 8-25 (nawet z przysłowiowym VAT-em) lat ,
- lubią wyzwania i niestraszne im przeszkody,
- niestraszna im scena,
- chcą nauczyć się czegoś ciekawego i przy okazji miło spędzić czas...

... to właśnie takie osoby mają niepowtarzalną okazje zostać cyrkowcami!


czytaj więcej...

Kontakt z Klubem Zgody w okresie wakacyjnym

Kontakt z Klubem Zgody w okresie wakacyjnym

Klub Zgody

W związku ze zmianą siedziby Klubu Zgody, informujemy, że kontakt we wszelkich sprawach związanych z działalnością Klubu, będzie możliwy od 19 sierpnia 2019 r. pod nr tel. 504 419 158.

czytaj więcej...

Letnie Wersal(i)kowe gierki

Letnie Wersal(i)kowe gierki

Klub Wersalik

5 i 19 lipca 2019 r. - godz. 18.00, os. Ogrodowe 15

Brak planów na wakacyjne piątkowe popołudnia? Klub Wersalik w dwa lipcowe piątki zaprasza na Letnie Wersal(i)kowe gierki. Są to luźne spotkania wieczorową porą dla miłośników planszówek w wybrane piątki przy stoliku w Wersaliku. Podejmiesz wyzwanie? Zabierz znajomych i wpadnij do nas! Możesz zagrać w to, co mamy lub przynieść swoją własną ulubioną grę.

Wstęp: 1 zł

czytaj więcej...

Spektakl i warsztaty cyrkowe Klubu 303 na 32. Festiwalu ULICA

Spektakl i warsztaty cyrkowe Klubu 303 na 32. Festiwalu ULICA

Klub 303

4 i 5 lipca 2019 r., Plac Szczepański

Od 4 do 7 lipca w Krakowie odbywać się będzie 32. ULICA - Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych, którego organizatorem jest Teatr KTO. Tegoroczna edycja festiwalu realizowana będzie pod hasłem Ale cyrk!. W dniach 4 i 5 lipca Klub 303 włączy się w program festiwalu prowadząc na Placu Szczepańskim warsztaty cyrkowe i prezentując spektakl Nibyluk. Słońce w kuli.

czytaj więcej...

#zkulturąnawakacje

#zkulturąnawakacje

Akcja „#zkulturąnawakacje” Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta ma na celu promowanie odkrywania różnych kultur, udziału w wydarzeniach kulturalnych, a także kulturalnego zachowania w czasie naszych wakacyjnych podróży.

Podczas organizowanych przez Ośrodek Kultury imprez plenerowych oraz innych, na których pojawi się nasze stoisko promocyjne, rozdawać będziemy różne gadżety. Zachęcamy, aby zabrać je ze sobą na mniejsze i większe wakacyjne wyprawy, zrobić zdjęcie gadżetu i oznaczać je tytułowym hasztagiem na portalach społecznościowych.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

czytaj więcej...

Czerwiec 2019 - program wydarzeń

Czerwiec 2019 - program wydarzeń

Program wydarzeń w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta na czerwiec 2019 r.

czytaj więcej...

STRONA 1/289

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE