Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedzi

Filtr wyszukiwania:  

COVID-19 - ODWOŁANIE WSZYSTKICH ZAJĘĆ

COVID-19 - ODWOŁANIE WSZYSTKICH ZAJĘĆ

Szanowni Państwo,

zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii,  informuję że wszystkie zajęcia oraz wydarzenia w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta zostają zawieszone do odwołania.

O dalszych krokach, szczególnie o wznowieniu działalności, będziemy Państwa informować za pośrednictwem strony internetowej www.krakownh.pl oraz mediów społecznościowych.

Małgorzata Jezutek
Dyrektor Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta

Kraków, 11 marca 2020 r.
aktualizacja: 23 marca 2020 r.

czytaj więcej...

#zostańwdomu po nowohucku!

#zostańwdomu po nowohucku!

W związku z koniecznością zawieszenie wszystkich zajęć i wydarzeń zapraszamy Was do wspólnych działań on-line, czyli #zostańwdomu po nowohucku. Każdego dnia w naszych mediach społecznościowych prezentujemy różne formy aktywności:  

👉 W Klubie 303 uczymy się żonglerki oraz robimy COŚ z niczego!
👉 Klub Aneks prezentuje gry retro on-line!
👉 Codziennie o 19.00 podróżujemy po świecie z bajkami dla dzieci w Klubie Dukat, a weekend zapraszamy na "Podskakiwanki dla małych i dużych".
👉Klub Jędruś organizuje "Twórczą Pracownię", prezentuje "Jędrusiowy Poradnik Kulturalny" oraz zaprasza bliższych i dalszych e-sąsiadów do grupy Centrum Sąsiedzkie!
👉 Ponieważ #zostańwdomu po nowohucku ma wiele twarzy, Klub Karino w pocie czoła szyje maseczki dla seniorów i ich opiekunów oraz osób ubogich.
👉 Klub Krzesławice proponuje cykl "Artystyczne Krzesławice on-line"
👉 Klub Pod Kasztanami w domowym zaciszu realizuje cykl "Kreacje-Inspiracje" oraz piosenki i tańce dla dzieci
👉 Klub Wersalik zachęca "Zostań w domu - graj w planszówki!", artystycznie inspiruje i prowadzi cykl #odkuchni
👉 Klub Zakole zaprasza do słuchania klasyki prozy - kierownik klubu, aktor Jarosław Szwec czyta dla Was "Quo Vadis" Henryka Sienkiewicza! A dla dzieci ma "Domowy Teatrzyk" czyli inscenizowane bajki z rekwizytami. Natomiast wieczorami proponuje trochę "Psychologii w pigułce".
👉 W Klubie Zgody czekają "Poranki z Sową Mądrą Głową". Klub prowadzi też subiektywny przegląd literatury dziecięcej oraz "Domowe Ewolucje", czyli porady jak kreatywnie spędzić z dzieckiem czas w domu.

Tworzące z nami Nowohucką Akademię Seniora Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty zaprasza seniorów na #inspiracjeodNAS, czyli propozycje adresowanych do nich aktywności w Internecie.

Bądźcie zdrowi!

czytaj więcej...

COVID-19 - Zajęcia odwołane, biuro Ośrodka Kultury funkcjonuje

COVID-19 - Zajęcia odwołane, biuro Ośrodka Kultury funkcjonuje

Szanowni Państwo,

informujemy, że pomimo czasowego zamknięcia instytucji kultury, kontakt z pracownikami Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta jest możliwy w dni powszednie w godz. 8.00-16.00 za pośrednictwem numeru telefonu 12 644 24 32 wew. 44. 

Oprócz kontaktu telefonicznego zapraszamy do komunikacji mailowej z biurem Ośrodka Kultury (biuro@krakownh.pl) oraz Działem Imprez i Promocji (imprezy@krakownh.pl).

czytaj więcej...

ODWOŁANY KONCERT 62. Nowa Huta. Dlaczego Nie?! - Nie mądrość świata tego

ODWOŁANY KONCERT 62. Nowa Huta. Dlaczego Nie?! - Nie mądrość świata tego

Nowa Huta. Dlaczego Nie ?!

Szanowni Państwo,

informujemy, że w trosce o zdrowie widzów, wykonawców i obsługi organizatorzy podjęli decyzję o ODWOŁANIU zaplanowanej na 28 marca 2020 roku 62. edycji cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie?! - koncertu Nie mądrość świata tego zespołu niemaGOtu dla Pól Nadziei.

Przepraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w wydarzeniu, jednocześnie licząc na zrozumienie tej decyzji w świetle sytuacji związane z rozprzestrzenianiem się zagrożenia koronawirusem COVID-19.

czytaj więcej...

Marzec w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta

Marzec w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta

marzec 2020 r., Nowa Huta

Wiosna, cieplejszy wieje wiatr, wiosna... - śpiewali Skaldowie i my nucimy pod nosem. Dni już wyraźnie dłuższe, słońce przygrzewa jakby mocniej, choć czasem jeszcze z nieba poprószy śniegiem. Świat przyrody budzi się do życia, wraz z nim i ludzie wychodzą z zimowej ospałości. I choć kalendarzowa wiosna przyjdzie dopiero pod koniec miesiąca, już teraz można aktywnie się do niej szykować. A jak? Najlepiej poprzez udział w ciekawych zajęciach, warsztatach i wydarzeniach.

Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem wydarzeń na marzec!

Uwaga: w związku z decyzją Prezesa Rady Ministrów wszystkie zajęcia oraz wydarzenia w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta z dniem 12 marca 2020 r. zostają zawieszone do 25 marca.

czytaj więcej...

Budżet Obywatelski 2020 - Bank Pomysłów

Budżet Obywatelski 2020 - Bank Pomysłów

W związku z rozpoczynającymi się działaniami w ramach budżetu obywatelskiego miasta Krakowa zachęcamy Was do zgłaszania swoich pomysłów poprzez ankietę - Bank Pomysłów BO 2020.

Bank pomysłów – BO 2020 ma na celu wykorzystanie potencjału lokalnej społeczności, a przede wszystkim jest miejscem gdzie zbierane są pomysły mieszkańców z możliwością ich wykorzystania w tego rocznej edycji budżetu obywatelskiego.

Szczegółowy komunikat Urzędu Miasta Krakowa znajduje się TUTAJ.

czytaj więcej...

Wycieczka do Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej

Wycieczka do Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej

Klub Mirage

23 kwietnia 2020 r. - godz. 9.00-18.00, os. Bohaterów Września 26

Rok 2020 został ustanowiony przez Sejm RP rokiem Świętego Jana Pawła II. Włączając się w obchody, Klub Mirage zaprasza na wycieczkę do rodzinnego miasta Karola Wojtyły - Wadowic. W programie wyjazdu przewidziano wstęp do Muzeum Domu Rodzinnego Ojca Świętego, wycieczkę wadowicką ciuchcią Szlakiem Karola Wojtyły oraz zwiedzanie Kalwarii Zebrzydowskiej.

Koszt: 60 zł (dla członków Spółdzielni Mieszkaniowej Mistrzejowice-Północ – 25 zł).

W cenę wliczono: ubezpieczenie, transport oraz bilety wstępu. Zapisy i wpłaty w Klubie do 19 marca.

czytaj więcej...

Kluby Rodziców - marzec

Kluby Rodziców - marzec

marzec 2020 r., Nowa Huta

UWAGA! W związku z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego informujemy, że wszystkie zajęcia oraz wydarzenia w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta zostają zawieszone do odwołania.

Szczegółowe programy wydarzeń w Klubach Rodziców na marzec:

czytaj więcej...

62. Nowa Huta. Dlaczego Nie?! - Nie mądrość świata tego - Nie ma GO tu dla Pól Nadziei ODWOŁANE!

62. Nowa Huta. Dlaczego Nie?! - Nie mądrość świata tego - Nie ma GO tu dla Pól Nadziei ODWOŁANE!

Nowa Huta. Dlaczego Nie ?!

28 marca 2020 r. - godz. 19:00-21:00, ul. Obrońców Krzyża 1

Zespół "niemaGOtu" wystąpi podczas pierwszego w 2020 roku koncertu z cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie?!, zatytułowanego „Nie mądrość świata tego…” i dedykowanego Polom Nadziei. Wydarzenie uświetni również obchody stulecia urodzin św. Jana Pawła II. Koncert odbędzie się 28 marca 2020 o godz. 19.00 w Kościele Arka Pana (ul. Obrońców Krzyża 1).

Wstęp wolny.

Organizatorzy nie zapewniają miejsc siedzących dla wszystkich uczestników koncertu.

Wydarzenie na Facebooku

czytaj więcej...

Fakty i mity z zakresu dietetyki - wykład - ODWOŁANE!

Fakty i mity z zakresu dietetyki - wykład - ODWOŁANE!

23 marca 2020 r. - godz. 15:00-16:00, os. Centrum A 6a

ODWOŁANE! - szczegóły w komunikacie Dyrekcji Ośrodka Kultury

Już drugi raz w marcu gośćmi Nowohuckiej Akademii Seniora będą Studenci Collegium Medicum UJ, tym razem zrzeszeni w kole naukowym Nutrigenomiki. Wykład dotyczyć będzie zagadnień diety DASH, diety śródziemnomorskiej oraz MIND, a także faktów i mitów z zakresu dietetyki.

Wstęp wolny.

czytaj więcej...

STRONA 1/307

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE