Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedzi

Filtr wyszukiwania:  

ZróbMY laTO na bogato!

ZróbMY laTO na bogato!

lipiec 2020 r.

Akcja Lato dla dzieci w wieku szkolnym, zajęcia klubowe dla dzieci i młodzieży, warsztaty i ciekawostki on-line, zajęcia w Klubach Rodziców – stacjonarnie oraz on-line, realizacja ambitnych projektów społeczno-kulturalnych – po raz kolejny udowadniamy, że wakacyjne miesiące w mieście nie muszą być nudne dla nikogo, bez względu na wiek. Pod warunkiem, że jest to Nowa Huta!

czytaj więcej...

Akcja Lato 2020 - zapraszamy na półkolonie!

Akcja Lato 2020 - zapraszamy na półkolonie!

lipiec-sierpień 2020 r.

Wzorem lat ubiegłych, i w tym roku chcemy zaprosić dzieci do udziału w wakacyjnych półkoloniach. Choć z ograniczoną liczbą miejsc i wzmożonymi środkami bezpieczeństwa, zapraszamy na Akcję Lato w dziesięciu naszych Klubach. Zaplanowane zostały liczne warsztaty i mnóstwo zabawy.

Szczegółowe informacje, ceny oraz ZAPISY w Klubach!

czytaj więcej...

Wynajmij salę w Nowej Hucie

Wynajmij salę w Nowej Hucie

Zachęcamy do skorzystania z usług najmu sal w klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. Przestrzenie naszych Klubów idealnie nadają się zarówno na spotkania w mniejszej grupie, jak i większe konferencje, szkolenia czy wydarzenia okolicznościowe.

W klubach: Krzesławice, Jedność i Wersalik trwają obecnie prace remontowe, dlatego wynajęcie sal w tych placówkach możliwe będzie od października br. Klub Zgody natomiast będzie dostępny pod wynajem od sierpnia br.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i załączoną ofertą, w której prezentujemy szczegóły dotyczące najmu sal w poszczególnych Klubach. Informacji o dostępności i cenie wynajmu udzielają pracownicy Klubów.

REGULAMIN

OFERTA WYNAJMU

czytaj więcej...

Wakacyjne warsztaty w naszych Klubach

Wakacyjne warsztaty w naszych Klubach

W ramach letnich propozycji, w kilku z naszych klubów pojawią się wakacyjne warsztaty. Szczegółowe informacje:

czytaj więcej...

ZróbMY laTO - działania on-line

ZróbMY laTO - działania on-line

Działamy w trybie wakacyjnym - zapraszamy dzieci do udziału w Akcji Lato i letnich warsztatach w naszych Klubach, ale nie rezygnujemy też z działań on-line. Poniżej znajdziecie propozycje, z których wciąż możecie korzystać w sieci od 6-10 lipca.

czytaj więcej...

Wracamy do klubów! ZróbMY laTO razem!

Wracamy do klubów! ZróbMY laTO razem!

czerwiec 2020 r.

Po trzech miesiącach zawieszonej działalności stacjonarnej, Kluby Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta częściowo wznawiają swoją działalność. Wracamy, ale oczywiście z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa. Na drugą połowę czerwca zaplanowano uruchomienie części dotychczasowych zajęć stałych, a dodatkowo pojawią się propozycje warsztatowe dla dzieci, młodzieży, dorosłych i rodziców z dziećmi. W trosce o bezpieczeństwo naszych najstarszych odbiorców, przed wakacjami nie zostaną wznowione działania skierowane do osób powyżej 60 roku życia.

Szczegółowe informacje poniżej!

czytaj więcej...

Zakole poezji - Dotyk lata

Zakole poezji - Dotyk lata

Klub Zakole

3 lipca 2020 r. - godz. 19.00-20.00, ul. Zakole 31

„Zakole Poezji” to cykl spotkań, poświęconych interpretacji poezji o różnorodnej tematyce. Pierwsze spotkanie po dłuższej nieobecności będzie niezwykle pogodne i słoneczne. Czytane i interpretowane będą wiersze o tematyce lata. ZróbMY laTO w Kantorowicach!
Obowiązują zapisy.

Wstęp: 1 zł

czytaj więcej...

Projekt Lato w MIG, czyli teatralne półkolonie z językiem migowym

Projekt Lato w MIG, czyli teatralne półkolonie z językiem migowym

Klub Jędruś

sierpień 2020 r.

Lato w MIG to druga edycja wyjątkowego teatralnego lata odbywającego się w Klubie Jędruś - w zakamarkach jednego z nowohuckich osiedli, realizowana w ramach programu grantowego Lato w teatrze - Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego

Choć samo miejsce realizacji warsztatów ukryte jest w gąszczu socrealistycznych kamienic, to naszym teatralnemu projektowi przyświeca idea dostępności: będzie to teatr tworzony w języku fonicznym i języku migowym, teatr oparty na geście i ruchu, wyjątkowy pokaz twórczości dzieci, które - mimo różnic językowych i odmiennych kulturowych doświadczeń - będą wspólnie poszukiwać, odkrywać i tworzyć... 

czytaj więcej...

NH70 w obiektywie - sfotografuj Nową Hutę

NH70 w obiektywie - sfotografuj Nową Hutę

W ramach projektu „NH70 – społeczność, tradycja i historia” zapraszamy nowohuckich (ale nie tylko) fotografów - zawodowców i amatorów do wykonania zdjęć zakątków Nowej Huty, które mogą stać się częścią wydawanego w ramach projektu albumu. Wybrane zdjęcia posłużą jako ilustracje do opowieści mieszkańców o historiach, tradycjach i osobach związanych z Nową Hutą. 

czytaj więcej...

STRONA 1/311

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE