Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedzi

Filtr wyszukiwania:  

Pójdźmy wszyscy do stajenki...

Pójdźmy wszyscy do stajenki...

Klub Mirage

14 grudnia 2018 r. - godz. 15.00, os. Bohaterów Września 26

Co roku, aby tradycji stało się zadość, seniorzy należący do Polskiego Związku Rencistów Emerytów i Inwalidów zasiądą przy wspólnym, bożonarodzeniowym stole. W programie tradycyjnie łamanie opłatkiem i serdeczne życzenia, kolędowanie oraz świąteczny poczęstunek. Od wielu lat organizatorzy zapraszają osoby starsze i samotne, by dzielić z nimi magię i radość Bożego Narodzenia.

Wstęp wolny z zaproszeniami.

czytaj więcej...

Na to Boże Narodzenie, na ten Nowy Rok

Na to Boże Narodzenie, na ten Nowy Rok

Klub Mirage

13 grudnia 2018 r. - godz. 16.00, os. Bohaterów Września 26

Okres Bożego Narodzenia to czas, na który wszyscy czekamy z utęsknieniem, do którego przygotowujemy się długo i starannie. To także czas spotkań z bliskimi i przyjaciółmi. Zapraszamy wszystkich seniorów na uroczyste spotkanie świąteczne w Klubie Seniora. W atmosferze ciepła i serdeczności będzie można podzielić się opłatkiem oraz posłuchać kolęd i pastorałek w wykonaniu Izabeli Bartyzel.

Wstęp wolny z zaproszeniami

czytaj więcej...

Wielopokoleniowe warsztaty ozdób bożonarodzeniowych

Wielopokoleniowe warsztaty ozdób bożonarodzeniowych

Klub Jedność

10 grudnia 2018 r. - godz. 16.00, ul. Drożyska 3c

Wspólne przygotowania do nadchodzących Świąt w Klubie Jedność rozpoczynają warsztaty edukacyjno-artystyczne, mające na celu przybliżenie zwyczajów i tradycji bożonarodzeniowych. Podczas zajęć dzieci poznają i wykonają różne papierowe ozdoby choinkowe pod okiem pań z grupy Nasze Pokolenia.

Wstęp: 7 zł

czytaj więcej...

Mikołajki 2018 w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta

Mikołajki 2018 w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta

5-9 grudnia 2018 r., Nowa Huta

Ta radość, gdy otrzymujemy coś, na co długo wyczekiwaliśmy, o czym marzyliśmy, czego zupełnie się nie spodziewaliśmy. Ten uśmiech, który towarzyszy rozdzieraniu ozdobnego papieru lub wyciąganiu paczki z kolorowej torebki. Kto z nas tego nie lubi? Kto z nas nie cieszy się radością obdarowanego? Wszyscy lubimy otrzymywać prezenty, lubimy też je wręczać sami, ale nikt nie jest w stanie równać się ze Świętym Mikołajem, który w okresie przedświątecznym zagląda do domów, szkół, przedszkoli. Jak co roku Święty Mikołaj spotka się z dziećmi także w Klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.

Mikołajkowe spotkania odbędą się w sześciu Klubach Ośrodka Kultury. Podczas nich na dzieci czekać będą nie tylko Mikołaj i jego pomocnicy z workami pełnymi prezentów, ale przede wszystkim wspaniała zabawa, warsztaty oraz rodzinne gry i rywalizacje.

czytaj więcej...

Powroty - wernisaż wystawy malarstwa Małgorzaty Waboł

Powroty - wernisaż wystawy malarstwa Małgorzaty Waboł

Klub Mirage

8 grudnia 2018 r. - godz. 17.00, os. Bohaterów Września 26

Klub Mirage zaprasza na ostatni w tym roku wernisaż, kolejnej już wystawy malarstwa Małgorzaty Waboł. Wernisaż uświetni koncert świątecznej muzyki amerykańskiej w wykonaniu LIAITA DUO.
Wstęp wolny!

czytaj więcej...

Bali - duch życia i uzdrawiania

Bali - duch życia i uzdrawiania

3 grudnia 2018 r. - godz. 15.00, os. Centrum A 6a

Nowohucka Akademia Seniora zaprasza na wykład, który wygłosi Paweł Bartnik - absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Z zamiłowania podróżnik, nurek (instruktor nurkowania) oraz fascynat sportów „z adrenaliną” – canyoning, rafting, kitesurfing, surfing. Od lat zajmuje się organizacją wypraw i wypoczynku połączonego z dużą ilością aktywności. Pasjonat fotografii podróżniczej i reporterskiej. Od lat zgłębia też zagadnienia mistyczne związane z historią Indonezji i Bali w kontekście innych starożytnych kultur.

Wstęp wolny!

czytaj więcej...

Adwentowy Kiermasz Świątecznych Różności

Adwentowy Kiermasz Świątecznych Różności

Klub Wersalik

3-14 grudnia 2018 r. - godz. 12.30-18.00, os. Ogrodowe 15

Klub Wersalik zaprasza na Adwentowy Kiermasz Świątecznych Różności. Podczas kiermaszu możesz wybrać i kupić ręcznie zdobione świece, ozdoby choinkowe, stroiki oraz wiele, wiele innych - małych i dużych - misternie wykonanych dekoracji świątecznych. Słowem - wszystko co potrzebne, by przygotować dom na nadchodzące Święta, ozdobić go w niepowtarzalny sposób.
Kiermasz potrwa aż 11 dni i będzie czynny w godzinach otwarcia klubu.

Wstęp wolny.

czytaj więcej...

Cyrkowa Sobota

Cyrkowa Sobota

Klub 303

1 grudnia 2018 r. - godz. 10.00-13.00, os. Dywizjonu 303 nr 1

Klub 303 zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu otwartych sobotnich "pikników" cyrkowych! W programie cyrkowe gry i zabawy dla najmłodszych oraz warsztaty dla wszystkich zainteresowanych (z nastawieniem na początkujących). Propozycja skierowana jest do każdej grupy wiekowej. Nie ważne czy ma się lat 5, czy 95, można przyjść i spróbować swoich sił z instruktorami Klubu 303 i spędzić sobotni poranek z cyrkiem!

Program: od 10.00 do 11.30 dla osób powyżej 12 lat,
od 11.30 do 13.00 dla dzieciaków poniżej 12 lat.

Wstęp wolny!

czytaj więcej...

Listopad 2018 - program wydarzeń

Listopad 2018 - program wydarzeń

Program wydarzeń w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta na listopad.

czytaj więcej...

Andrzejkowy wieczór planszówkowy

Andrzejkowy wieczór planszówkowy

Klub Wersalik

30 listopada 2018 r. - godz. 18.30, os. Ogrodowe 15

Jeżeli nad huczne zabawy andrzejkowe przedkładasz spokojne spędzenie tego wieczoru, Klub Wersalik zaprasza do udziału w spotkaniu miłośników gier planszowych. Na dorosłych czeka sympatyczna sąsiedzka rywalizacja, a dla najmłodszych mamy zawsze otwarty Kącik Malucha.

Zachęcamy do przyniesienia własnych gier planszowych.

Koszt: 1 zł

czytaj więcej...

STRONA 2/273

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE