Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedzi

Filtr wyszukiwania:  

Program Papieski

Program Papieski

Klub Dukat

16 października 2018 r. - godz. 17.00, ul. Styczna 1

Przypadająca w tym roku 40 rocznica wyboru kardynała Karola Wojtyły na papieża i obchodzony 16 października przez Kościół katolicki w Polsce Dzień Papieski, stanowią okazję do przypomnienia życia i misji Jana Pawła II. Artystycznej interpretacji treści papieskiego nauczania podejmie się Klubowa Grupa Poetica. Dopełnienie występu stanowi multimedialna prezentacja, przybliżająca życiorys i twórczość Karola Wojtyły. Reżyserem przedstawienia jest Magdalena Rutkowska-Oliwa.

Wstęp wolny!

czytaj więcej...

Klan Kossaków – Wykład Marka Sołtysika

Klan Kossaków – Wykład Marka Sołtysika

15 października 2018 r. - godz. 15.00, os. Centrum A 6a

Wykład o artystycznej rodzinie, która trwale zapisała się w polskiej kulturze. Spotkanie będzie dotyczyć historii i znaczenia malarskiego i pisarskiego Kossaków - jego bohaterami będą Jerzy, Wojciech, Jerzy Kossakowie, Magdalena Samozwaniec, Maria Pawlikowska-Jasnorzewska i wiele innych osób z niezwykłego rodu.

czytaj więcej...

Otwarcie Klubu Zakole

Otwarcie Klubu Zakole

Klub Zakole

14 października 2018 r. - godz. 15.00, ul. Zakole 31

Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski i Dyrektor Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta Małgorzata Jezutek zapraszają na otwarcie nowego Klubu Zakole. W niedzielę, 14 października 2018 r., do użytku krakowian zostanie oddany nowoczesny ośrodek życia społecznego o powierzchni aż 350m2.

czytaj więcej...

Muzyczne Spotkania na Wzgórzach KRzesławickich - Ojczyzno Nie Zapomnę Ciebie - koncert

Muzyczne Spotkania na Wzgórzach KRzesławickich - Ojczyzno Nie Zapomnę Ciebie - koncert

Muzyczne Spotkania Na Wzgórzach Krzesławickich

13 października 2018 r. - godz. 19.30, Kościół Miłosierdzia Bożego, os. Na Wzgórzach 1a

W 1918 roku Polska po 123 latach niewoli odzyskała niepodległość. W całym kraju obchodzimy w tym roku jubileusz 100-lecia tego wydarzenia i z tej okazji realizowane są różnorodne działania mające na celu upamiętnić tamten czas. Również organizatorzy cyklu Muzyczne Spotkania na Wzgórzach Krzesławickich zapragnęli włączyć się w to wspólne świętowanie, zapraszając wszystkich na koncert zatytułowany Ojczyzno nie zapomnę Ciebie, który odbędzie się 13 października o godz. 19.30 w Kościele Miłosierdzia Bożego na Wzgórzach Krzesławickich (os. Na Wzgórzach 1A).

czytaj więcej...

Cyrkowa Sobota

Cyrkowa Sobota

Klub 303

13 października 2018 r. - godz. 10.00-13.00, os. Dywizjonu 303 nr 1

Kolejne spotkanie z cyklu otwartych sobotnich "pikników" cyrkowych! W zależności od pogody zajęcia odbywają się w plenerze lub w budynku Klubu 303.

czytaj więcej...

Wieczór Papieski – Lekcja Życia

Wieczór Papieski – Lekcja Życia

Klub Aneks

12 października 2018 r. - godz. 18.00, ul. A. Mycielskiego 11

Przypadająca w tym roku 40 rocznica wyboru kardynała Karola Wojtyły na papieża i zbliżający się - obchodzony przez Kościół katolicki w Polsce 16 października - Dzień Papieski, stanowią okazję do przypomnienia życia i misji Jana Pawła II. Artystycznej interpretacji treści papieskiego nauczania podejmie się Klubowa Grupa Poetica z zaprzyjaźnionego Klubu Dukat, którą tworzą mieszkańcy Grębałowa. Reżyserem przedstawienia jest Magdalena Rutkowska-Oliwa.

Wstęp wolny!

czytaj więcej...

Taneczne Powitanie Jesieni - Zabawa taneczna z zespołem Soja Band

Taneczne Powitanie Jesieni - Zabawa taneczna z zespołem Soja Band

Klub Mirage

11 października 2018 r. - godz. 16.00, os. Bohaterów Września 26

Nadeszła jesień ale to nie powód, żeby się smucić. Jak co roku powitamy ją muzycznie, tanecznie i z przytupem. Klub Mirage zaprasza seniorów na zabawę taneczną, która umili coraz dłuższy, jesienny wieczór. Do tańca zagra zespół Soja Band

Wstęp: 20 zł (członkowie SM Mistrzejowice-Północ 10 zł).
Zapisy i wpłaty do 4 października w Klubie Mirage.

czytaj więcej...

Nowohucka Noc Poezji - Na rubieżach jawy i snu - Koncert poetycki

Nowohucka Noc Poezji - Na rubieżach jawy i snu - Koncert poetycki

Klub Karino

6 października 2018 r. - godz. 19.00, ul. Truskawkowa 4

Wielki finał tegorocznej edycji Nowohuckiej Nocy Poezji odbędzie się w Klubie Karino. Koncert poetycki „Na rubieżach jawy i snu” to wydarzenie łączące poezję czytaną, recytowaną i śpiewaną, oparte na wierszach trójki tegorocznych patronów Nocy Poezji.

czytaj więcej...

Nowohucka Noc Poezji z językiem migowym

Nowohucka Noc Poezji z językiem migowym

Klub Jędruś

6 października 2018 r. - godz. 17.00, os. Centrum A 6a

Klubie Jędruś zaprasza na wydarzenie w ramach Nowohuckiej Nocy Poezji, podczas którego na wspólnej uczcie słowa spotkają się osoby głuche i słyszące, zaś w centrum uwagi znajdzie się Euterpe o dwóch obliczach: mówiona i migana.

czytaj więcej...

Słodkie dary jesieni - Konkurs kulinarny

Słodkie dary jesieni - Konkurs kulinarny

Klub Mirage

4 października 2018 r. - godz. 16.00, os. Bohaterów Września 26

Choć na zewnątrz bywa chłodno, szaro i deszczowo, na talerzu może być pysznie i aromatycznie. Jakie są Wasze ulubione jesienne ciasta? Podzielcie się wypróbowanymi przepisami! Zgłoszenia udziału w konkursie kulinarnym przyjmujemy do 27 września.

czytaj więcej...

STRONA 2/269

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE