Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedzi

Filtr wyszukiwania:  

Mikołaj zawitał do Klubu 303

Mikołaj zawitał do Klubu 303

Klub 303

6 grudnia Klub 303 odwiedził Święty Mikołaj. Swoją  wizytę zapowiedział dużo wcześniej, dlatego też na spotkanie z tym bardzo wyjątkowym gościem zaproszono same grzeczne dzieciaki.  
O 17.30 przed Klubem zapłonęły ognie, które miały wskazywać Mikołajowi drogę do oczekujących go dzieci.

czytaj więcej...  |  zobacz galerię zdjęć...

Święty Mikołaj w Kościelnikach

Święty Mikołaj w Kościelnikach

Klub Pod Kasztanami

Dzyń, dzyń, dzyń Mikołaju Święty… przynieś nam prezenty tak śpiewały dzieci Klubu Pod Kasztanami oczekujące na przybycie ważnego gościa. Święty Mikołaj przybyły z grupą kolędniczą działającą przy Stowarzyszeniu Przyjaciół  Łuczanowic, w tym  z aniołkiem i diabełkiem, którzy wręczali najmłodszym tajemnicze paczki. 

czytaj więcej...

Taniec nowoczesny dla Twojego dziecka

Taniec nowoczesny dla Twojego dziecka

Klub Zgody

Jeżeli Twoje dziecko lubi tańczyć i chce rozwijać swoje zainteresowania – zapisz je do nas na zajęcia z tańca nowoczesnego.
Skierowane są one do dzieci w wieku od 7 do 11 lat.
Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanego instruktora i odbywają się w każdy wtorek, w godz. 18.15 – 19.15 w Klubie Ośrodka Kultury.czytaj więcej...

Jak twórczo spędzić życie <br> Wykład Magdaleny Sękowskiej

Jak twórczo spędzić życie
Wykład Magdaleny Sękowskiej

13 grudnia 2010 r. - godz. 15.00, os. Centrum A 6a

To już drugi wykład Magdaleny Sękowskiej w ramach Nowohuckiej Akademii  Seniora. Na kolejnej prelekcji z dziedziny psychologii zaprezentuje i doradzi  ona, w jaki sposób twórczo spędzić życie. Zapraszają: Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty i Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta.
Wstęp wolny.

czytaj więcej...

Bezpieczny Przedszkolak

Bezpieczny Przedszkolak

Klub Mirage

9 grudnia 2010 r. - godz. 11.30,
os. Bohaterów Września 26

Klub Mirage  zaprasza na kolejną imprezę z cyklu Bezpieczny Przedszkolak.
Najbliższe spotkanie pt. Unikajmy zagrożeń odbędzie się 9 grudnia o godz. 11.30 i dotyczyć będzie właściwych zachowań dzieci w domu, na podwórku, w kontaktach z obcymi.

czytaj więcej...

Pod powałą jemioła

Pod powałą jemioła

Klub Jedność

9 grudnia 2010 r. - godz. 16.00, ul. Drożyska 3c

Klub Jedność zaprasza dzieci i młodzież na godz. 16.00 na spotkanie przybliżające zwyczaje i tradycje Bożego Narodzenia Pod powałą jemioła.

czytaj więcej...

Mikołajkowa ścieżka archeologiczna

Mikołajkowa ścieżka archeologiczna

Klub Karino

6 grudnia 2010 r. - godz. 15.00, ul. Sasanek 2a

Klub Karino zaprasza na imprezę współorganizowaną z Muzeum Archeologicznym Oddział w Nowej Hucie. W programie: poszukiwanie ukrytych skarbów, rozwiązywanie zadań archeologicznych oraz wręczanie prezentów przez Mikołaja.
Wstęp wolny.

czytaj więcej...

Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia

Klub 303

W niedzielne popołudnie 28 listopada 2010 w Klubie 303 odbyła się impreza dla dzieci z okazji Dnia Pluszowego Misia. Dla najmłodszych przewidziano wiele misiowych konkursów, tańce z Misiem Puchatkiem, naukę misiowych piosenek, a także specjalną wystawę misiów (maskotek, rysunków, pacynek) wykonanych własnoręcznie przez dzieci i ich rodziców z  Przedszkola Samorządowego nr  143 na os. Kościuszkowskim.
Bez wątpienia misie mają swoich wielbicieli wśród najmłodszych, gdyż na imprezie, mimo śniegu i zimowej pory, znalazło się bardzo wiele maluchów. Część z nich opowiadało na scenie, jak to ich rodzice uwielbiają pluszowe maskotki, co dowodzi, że tematyka  imprezy stała się aktualna nie tylko dla najmłodszych, lecz właściwie dla wszystkich grup wiekowych. Mamy nadzieję, że misiowe święto na stałe zapisze się w planie Klubu 303 i za rok znów spotkają się w nim wszyscy fani misiowych przytulanek…

czytaj więcej...

Mikołajki

Mikołajki

Klub 303

6 grudnia 2010 r. - godz. 17.30, os. Dywizjonu 303 1

Klub 303 zaprasza na imprezę mikołajkową. W programie: wręczanie prezentów przez Mikołaja, występ teatrzyku Art-Re oraz możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z Mikołajem.
Wstęp 15 zł.

czytaj więcej...

Nasłuchujemy Mikołaja kroków

Nasłuchujemy Mikołaja kroków

Klub Jedność

6 grudnia 2010 r. - godz. 16.00, ul. Drożyska 3c

Klub Jedność zaprasza wszystkie grzeczne dzieci, które wierzą w Świętego Mikołaja, na imprezę mikołajkową. W programie: zagadki, gry i zabawy oraz rozdanie drobnych upominków przez zacnego Gościa.
Wstęp wolny.

czytaj więcej...

STRONA 244/267

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE