Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedzi

Filtr wyszukiwania:  

Kurs komputerowy dla dorosłych

Kurs komputerowy dla dorosłych

Klub 303

os. Dywizjonu 303 1

Kurs komputerowy, który oferuje Klub 303 pozwoli Państwu w miłej, przyjaznej atmosferze w towarzystwie innych seniorów:
- nauczyć się praktycznej obsługi komputera, na przykład: pisania tekstów,
- zgłębić tajemnice Internetu jako niewyczerpanego źródła wiedzy (realizacja zainteresowań, wyszukiwanie informacji) i narzędzia porozumiewania się na odległość,
- poznać zasady działania komputera i poradzić sobie z komputerowymi problemami.

czytaj więcej...

Kulisy Bitwy pod Grunwaldem

Kulisy Bitwy pod Grunwaldem

Klub Jędruś

26 października 2010 r. - godz. 16.00, os. Centrum A 6a

Na wykład dr Zygmunta Kiszki na temat przyczyn  wojny polsko-krzyżackiej, mniej znanych lub nie znanych faktów z tym związanych oraz prawdziwego obrazu i przebiegu bitwy pod Grunwaldem, jej oceny i konsekwencji zaprasza Klub Jędruś.
Wstęp wolny.

czytaj więcej...

Zdrowy styl życia w wieku dojrzałym. Odżywianie <br> Wykład Dominiki Brzeżańskiej

Zdrowy styl życia w wieku dojrzałym. Odżywianie
Wykład Dominiki Brzeżańskiej

25 października 2010 r. - godz. 15.00, os. Centrum A 6a

Kolejny wykład w ramach Nowohuckiej Akademii Seniora poświęcony będzie zdrowemu żywieniu.Tematyka wykładu Dominiki Brzeżańskiej – doradcy żywieniowego, dotyczyć będzie takich zagadnień jak: ilość spożywanych białek i kalorii, zdrowe trawienie, znaczenie węglowodanów i wody.
Serdecznie zapraszamy.
Wstęp wolny.

czytaj więcej...

Kraków - Wrocław

Kraków - Wrocław

Klub Wersalik

22 października 2010 r. - godz. 16.00
os. Ogrodowe 15

Serdecznie zapraszamy na kolejny wernisaż z cyklu Integracja kulturalna z regionami. Tym razem swoje prace zaprezentuje Wiktor Skóra.
Wstęp wolny.

czytaj więcej...

Kraków dawniej i dziś

Kraków dawniej i dziś

Klub Karino

22 października 2010 r. - godz. 17.30
ul. Truskawkowa 4

Klub Karino zaprasza na imprezę poświęconą naszemu miastu. W programie imprezy znajdą się: występ artystyczny o Krakowie w wykonaniu zespołu Złota Jesień, wystawa zdjęć  o Krakowie, prezentacja poezji  w wykonaniu poetki ludowej Ludwiki Finda oraz wspólna biesiada przy poczęstunku przygotowanym przez Klub Aktywnych Kobiet.
Wstęp wolny.

czytaj więcej...

Dzieci dzieciom - spektakt W 80 dni dookoła świata

Dzieci dzieciom - spektakt W 80 dni dookoła świata

Klub 303

22 października 2010 r. - godz. 10.30
os. Dywizjonu 303 1

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na spektakl W osiemdziesiąt dni dookoła świata, który jest efektem pracy teatralnej i muzycznej uczniów kl. II ze Szkoły Podstawowej nr 155 pod kierownictwem p. Jolanty Korzec i Ewy Zielińskiej. Na scenie Klubu 303 zostanie opowiedziana historia podróży głównego bohatera po różnych kulturowo zakątkach świata.
Wstęp wolny.

czytaj więcej...

Stało się 16 października...

Stało się 16 października...

Klub Dukat

19 października 2010 r. - godz. 17.30, ul. Styczna 1

Klub Dukat zaprasza na spotkanie okolicznościowe z okazji 32 rocznicy wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. W czasie spotkania odbędzie się prezentacja programu multimedialnego  Stało się 16 października... w wykonaniu Klubowej Grupy Poetica według scenariusza i w reżyserii Janusza Rojek.


czytaj więcej...

Oferta Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta

Oferta Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta

2010/2011

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą na rok kulturalno-oświatowy 2010/2011. Nasza oferta skierowana jest do przedstawicieli wszystkich grup wiekowych i z pewnością każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

czytaj więcej...

Tańce standardowe i nie tylko ...

Tańce standardowe i nie tylko ...

Klub Wersalik

Zapisy na kurs tańca dla Seniorów

Klub Wersalik zaprasza wszystkich Seniorów na kurs tańca, w programie którego znajdą się między innymi tańce standardowe. Zajęcia odbywać się będą w piątki w godzinach 13.00-13.45.
Koszt: 35 zł/miesiąc.

czytaj więcej...

Dzień Papieski <br> Wycieczka

Dzień Papieski
Wycieczka

Klub Jedność

15 października 2010 r.

Klub Jedność zaprasza na wyjazd do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach  na Mszę Świętą oraz zwiedzanie wystawy pt. Jan Paweł II - Odwaga Świętości. Dzień Papieski obchodzony jest od 2001 r. Jego dziesiąta edycja ma być jednym z etapów duchowego przygotowania wiernych do beatyfikacji Jana Pawła II. W kraju i zagranicą Polacy będą się modlić o rychłe wyniesienie Papieża - Polaka na ołtarze.

czytaj więcej...

STRONA 244/264

 

 

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 3 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE