Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedzi

Filtr wyszukiwania:  

III Festiwal Piosenki Ludowej

III Festiwal Piosenki Ludowej

Klub Pod Kasztanami

18 września 2005 r.

Po raz pierwszy w plenerze, na Błoniach Kościelnickich, odbył się III Festiwal Piosenki Ludowej. Na estradzie wystąpiło 11 amatorskich zespołów artystycznych działających przy Klubach Seniora Ośrodka Kultury i kołach PZERI, które zaprezentowały utwory przygotowane specjalnie na ten przegląd. Wystąpiła również profesjonalna kapela ludowa „Mydlniczanie”.

czytaj więcej...  |  zobacz galerię zdjęć...

„Ziemia latem malowana

„Ziemia latem malowana

25 czerwca do 2 lipca 2005 r.

W powyższym terminie odbył się drugi już plener malarski dla dzieci tym razem w malowniczej miejscowości Wysowa Zdrój. Rezultatem pleneru jest stworzenie przez uczestników wielu ciekawych prac, które zostana zaprezentowane na wrześniowej wystawie poplenerowej przewidzianej w Klubie 303, os. Dywizjonu 303, oraz w Klubie ANEKS w Łuczanowicach.

czytaj więcej...

„Święto Czyżyn – Dzielnica Czyżyny dzieciom”

„Święto Czyżyn – Dzielnica Czyżyny dzieciom”

Klub 303

19 czerwca 2005 r.

W niedzielę na terenie Muzeum Lotnictwa odbył się festyn rodzinny, zorganizowany wspólnie z Radą Dzielnicy XIV. Imprezę poprowadził aktor i konferansjer: Piotr Plewa.

czytaj więcej...  |  zobacz galerię zdjęć...

„Noc czerwcowa w rytmie country”

„Noc czerwcowa w rytmie country”

Klub Dukat

11 czerwca 2005 r.

W Zielonym Jarze odbyła się kolejna „Noc czerwcowa" tym razem w rytmie country - festyn rodzinny organizowany regularnie przez Radę Dzielnicy XVII i Klub DUKAT.

czytaj więcej...

VIII Przegląd Amatorskiej Twórczości Poetyckiej „Życie słowami malowane”

VIII Przegląd Amatorskiej Twórczości Poetyckiej „Życie słowami malowane”

Klub Jędruś

19 i 20 maja 2005 r

W Klubie JĘDRUŚ odbył się VIII już Przegląd Amatorskiej Twórczości Poetyckiej „Życie słowami malowane”. Impreza ta, adresowana jest do seniorów i organizowana wspólnie z Zarządem Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Kraków-Nowa Huta.

czytaj więcej...

STRONA 264/264

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE