Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedzi

Filtr wyszukiwania:  

Koncert zespołu Yank Shippers

Koncert zespołu Yank Shippers

Klub Dukat

26 sierpnia 2006 r. o godz. 20.00

Klub Dukat Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta zaprasza wszystkich miłośników muzyki szanty na koncert zespołu Yank Shippers, który odbędzie się w Zielonym Jarze w dniu 26 sierpnia 2006 r. o godz. 20.00. Imprezę finansowaną przez Zarząd i Radę Dzielnicy XVII Miasta Krakowa poprowadzi Janusz Rojek.

czytaj więcej...

15 lat Ośrodka Kultury Kraków – Nowa Huta

15 lat Ośrodka Kultury Kraków – Nowa Huta

czerwiec 2006 r. - wystawa fotograficzna

Na wystawie prezentowane będą zdjęcia przedstawiające działalność dawną i najnowszą Ośrodka Kultury( m.in.: koncerty na Wzgórzach Krzesławickich, koncerty z cyklu „Nowa Huta. Dlaczego nie?!", projekty realizowane w klubach, zajęcia stałe, imprezy plenerowe i inne)

czytaj więcej...

„Ogródek przed domem”  – konkurs

„Ogródek przed domem” – konkurs

Klub Dukat

17 września 2006

Konkurs „Ogródek przed domem” organizowany jest już po raz dziewiąty w klubie DUKAT. Adresowany jest do mieszkańców osiedli Dzielnicy XVII i XVIII, na których działają placówki kulturalne skupione w Ośrodku Kultury. Do osiedli tych należą: Grębałów, Łuczanowice, Kościelniki, Krzesławice, Chałupki, Branice i Wolica.

czytaj więcej...

XXV Konwent Gier Fantastycznych

XXV Konwent Gier Fantastycznych

Klub Jędruś

24 i 25 czerwca 2006 r. - turnieje gier fantastycznych

W dniu 24 czerwca br. w klubie JĘDRUŚ, os. Centrum A bl. 6 a, o godz. 9.00 rozpocznie się XXV konwent gier. W jego ramach zorganizowane zostaną turnieje gier:
- bitewnych (strategicznych): „Warhammer Fantasy Battle”, „Warhammer 40000”, „The Lord Of The Rings”
- karcianych: „Pokemon”, „Yu-Gi-Oh!" i inne. Zapraszamy graczy i fanów - jak zwykle wstęp wolny.

czytaj więcej...  |  zobacz galerię zdjęć...

Taneczne rytmy Europy

Taneczne rytmy Europy

Klub Dukat

17 czerwca 2006 r. - impreza plenerowa

Klub DUKAT zaprasza wszystkich chętnych na imprezę plenerową w Zielonym Jarze. Organizatorzy (Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta oraz Rada Dzielnicy XVII) proponują tym razem program taneczny oparty o znane tańce Europy, a także zabawę taneczną i pokaz sztucznych ogni.

czytaj więcej...

Święto Czyżyn - Dzielnica Czyżyny Dzieciom

Święto Czyżyn - Dzielnica Czyżyny Dzieciom

Klub 303

11 czerwca 2006 r. - festyn rodzinny

W niedzielę 11 czerwca - od godz. 15.00 na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie, Al. Jana Pawła II 39, odbędzie się kolejny festyn rodzinny "Święto Czyżyn - Dzielnica Czyżyny Dzieciom".

czytaj więcej...  |  zobacz galerię zdjęć...

Osiedlowe Grupy Zabawowe

Osiedlowe Grupy Zabawowe

Klub 303

Od kwietnia w Klubie 303 Ośrodka Kultury, os. Dywizjonu 303 nr 1, realizowane są warsztaty Osiedlowe Grupy Zabawowe, skierowane do młodych kobiet, które zajmują się prowadzeniem domu oraz opieką i wychowaniem dzieci. Osiedlowe Grupy Zabawowe to forma pomocy sąsiedzkiej, mini przedszkole, grupa wsparcia oraz miejsce spotkań towarzyskich, gdzie uczestnicy mogą się lepiej poznać, wymienić doświadczenia, pozostawić dziecko pod sprawdzoną opieką a tym samym zyskać więcej wolnego czasu np. na poszukiwanie pracy, uczestnictwo w kursach, załatwienie spraw urzędowych, wyjście do fryzjera. W warsztatach biorą udział mamy wraz z dziećmi.

czytaj więcej...

Wiejska chata z tradycjami

Wiejska chata z tradycjami

Klub Karino

12 maja 2006 r. - pieczenie chleba; fot.: OK

W Klubie KARINO W Chałupkach odbyła się niezodzienna impreza, której celem była prezentacja dawnych tradycji wiejskich takich, jak: pieczenie chleba i podpłomyków, wyrób masła czy serów. Na tę okoliczność sala klubu została zaaranżowana jak wnętrze wiejskiej chaty, w której zaproszeni goście raczeni byli nie tylko śpiewem i muzyką, ale także poczęstunkiem.

czytaj więcej...  |  zobacz galerię zdjęć...

Muzyczne wyznania

Muzyczne wyznania

Klub Dukat

13 maja 2006 r.

Klub DUKAT Ośrodka Kulltury Kraków-Nowa Huta oraz Rada Dzielnicy XVII zapraszają na muzyczny piknik rodzinny, który tradycyjnie odbędzie się w Zielonym Jarze w dniu 13 maja br. o godz. 17.30.

czytaj więcej...

„Życie słowami malowane”

„Życie słowami malowane”

25 i 26 maja 2006 r. - IX Przegląd Amatorskiej Twórczości Poetyckiej

Dwa dni będzie trwał dziewiąty juz przegląd poezji adresowany do seniorów działających w koła PZERI i klubach Ośrodka Kultury. Celem Przeglądu jest umożliwienie chętnym seniorom zaprezentowania własnej, amatorskiej twórczości poetyckiej oraz prozy wspomnieniowej, jako osobistego sposobu przedstawienia własnych przeżyć, wrażeń, spostrzeżeń, obserwacji, przemyśleń itp.

czytaj więcej...

STRONA 264/266

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE