Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zapowiedzi

Filtr wyszukiwania:  

Pejzaże

Pejzaże

Klub 303

Wystawa fotografii Moniki Stachnik-Czapli

Zapraszamy na otwarcie wystawy fotografii Moniki Stachnik-Czapli. Wystawa, która eksponowana będzie do 26.06., jest zbiorem 34 fotografii ukazujących bardzo atrakcyjne i pełne nostalgii pejzaże.
Wstęp wolny.

czytaj więcej...

Taneczne powitanie wiosny

Taneczne powitanie wiosny

Klub Wersalik

28 kwietnia 2010 r. - godz. 17.00, os. Ogrodowe 15

Powitajmy wiosnę tanecznie. Klub Wersalik zaprasza na występ zespołu TAMTAMiTUTU, który zaprezentuje tańce i muzykę afrykańską.

czytaj więcej...

Mój świat

Mój świat

Klub Aneks

28 kwietnia 2010 r. - godz. 10.00, ul. Mycielskiego 11

To już XI edycja konkursu recytatorskiego Mój Świat organizowanego przez Klub Aneks. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych (klasy 1-3).

czytaj więcej...  |  zobacz galerię zdjęć...

Wiosenne spotkanie literackie z Ewą Lipską

Wiosenne spotkanie literackie z Ewą Lipską

28 kwietnia 2010 r. - godz. 13.30, os. Zgody 1

Dwudziesty drugi wiek.
Dwudziesty trzeci wiek.
Dwudziesty czwarty wiek.

Łączy nas
farbiarnia wschodów i zachodów słońca
szlifiernia magii słów i ognia.

Dzieli nas na zawsze.
           (E. Lipska, Pomarańcza Newtona Nieskończoność)

Zapraszamy na kolejne spotkanie literackie w ramach Nowohuckiej Akademii Seniora. Tym razem gościć będziemy Panią Ewę Lipską.

czytaj więcej...

Przyroda Nowej Huty <br> Wykład dr Zygmuta Kiszki

Przyroda Nowej Huty
Wykład dr Zygmuta Kiszki

26 kwietnia 2010 r. - godz. 15.00, os. Centrum A 6a

Historia osadnictwa i przeobrażenia przyrody, cenne obiekty przyrodnicze Nowej Huty, parki dworskie i tereny zieleni urządzonej to zagadnienia, jakie omówione zostaną na kolejnym wykładzie w Nowohuckiej Akademii Seniora.
Wykład ilustrowany będzie pokazem zdjęć.

czytaj więcej...

Zielone podróże Kapitana Fasoli

Zielone podróże Kapitana Fasoli

Klub Mirage

26 kwietnia 2010 r. - godz. 11.30, os. Bohaterów Września 26

Klub Mirage zaprasza przedszkolaki oraz uczniów klas 1-3 szkół podstawowych na ekospektakl Zielone podróże Kapitana Fasoli. Spektakl ekologiczny organizowany jest z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi. 

czytaj więcej...

Wszystko co kocham

Wszystko co kocham

Klub Mirage

23 kwietnia 2010 r. - godz. 19.00, os. Bohaterów Wrzesnia 26

W Galerii M Plus Klubu Mirage odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Łukasza Bejstera. Wystawa obejmuje amatorskie – ujęcia kobiet w świetle słońca oraz księżyca.
Zapraszamy !

czytaj więcej...

Moja kraina

Moja kraina

Klub Wersalik

Wernisaż Barbary Kaszy

16 kwietnia w Klubie Wersalik odbył się wernisaż prac Barbary Kaszy, która zaprosiła publiczność do podziwiania krainy zaczarowanej w jej obrazach. W malarstwie artystki dominują nastrojowe pejzaże przepojone subtelnością i wdziękiem. Ich niezwykła, można rzec, magia powoduje, iż widz czuje nieprzepartą chęć, by znaleźć się w miejscach, które malarka przedstawia na swoich obrazach.

czytaj więcej...

Chata wiejska z tradycjami - Obrzędy Wielkanocne

Chata wiejska z tradycjami - Obrzędy Wielkanocne

Klub Karino

25 kwietnia 2010 r. - godz. 15.00, ul. Truskawkowa 4

To już piąta impreza z cyklu Chata wiejska z tradycjami. Tym razem w Klubie Karino zaprezentowane zostaną tradycyjne obrzędy Wielkiej Nocy. 
Zobaczymy inscenizację takich rytuałów jak: Palma bije nie zabije w wykonaniu grupy dziewcząt czy Pucheroki, które są typowo krakowskim obrządkiem wywodzącym się z dawnych kwest żaków. Dzieci, młodzież i dorośli wspólnie wystąpią w scence pt. Święconka. Nie zabraknie także powszechnie praktykowanego i uwielbianego, głównie przez młodzież, Śmigusa – Dyngusa. 
Tradycje ludowe „z jajem” zaprezentuje Jerzy Kujawski.

czytaj więcej...

Tańcem opowiadam

Tańcem opowiadam

Klub Zgody

23 kwietnia 2010 r. godz. 17.00, os. Dywizjonu 303

To już III edycja przeglądu choreograficznego Tańcem opowiadam, którego organizatorem jest Klub Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. Impreza organizowana jest z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca. Celem przeglądu jest promowanie dziecięcej twórczości choreograficznej i tanecznej, kształtowanie zamiłowania do tańca wśród  dzieci i młodzieży. Ideą organizatorów jest zachęcenie dzieci do prezentowania własnych pomysłów choreograficznych.

czytaj więcej...

STRONA 264/277

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE